موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حقوق و قضا

a/126957 :کد

رئیس حوزه قضایی؛

ارائه خدمات قضایی به زائران حرم امام خمینی (ره)

  شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۸:۴۷
تعداد بازدید : ۲۳۹   
 تحلیل ایران -ارائه خدمات قضایی به زائران حرم امام خمینی (ره)

رئیس حوزه قضایی شهر آفتاب از تدابیر قضایی برای ایجاد امنیت و رفاه زائران حرم امام خمینی (ره) در بیست و هشتمین مراسم ارتحال ایشان خبر داد.

 به گزارش تحلیل ایران،رضا مسلمی «رئیس حوزه قضایی بخش آفتاب» در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به برگزاری بیست و هشتمین مراسم ارتحال امام خمینی (ره) از تدابیر قضایی برای ایجاد امنیت و رفاه زائران خبر داد.

 
وی افزود: به لحاظ حضور جمعیت میلیونی برای شرکت در مراسم مذکور قضات کشیک در روزهای 13، 14 و 15 خرداد ماه به صورت شبانه روزی در این حوزه قضایی مستقر شدند و نسبت به ارائه خدمات قضایی به زائرین انجام وظیفه خواهند کرد.رئیس حوزه قضایی بخش آفتاب تصریح کرد: نیروی انتظامی با اجرای طرح پاکسازی هدفمند نسبت به جمع آوری معتادان اقدام کرده و این افراد برای اقدامات درمانی به کمپ‌های مجاز تحویل داده می‌شوند.
 
مسلمی همچنین از برخورد با هرگونه سدمعبر توسط وانت بارها و دستفروشان در حوالی اتوبان منتهی به حرم مطهر خبر داد.رئیس حوزه قضایی شهر آفتاب در پایان گفت: به منظور جلوگیری از تصادفات رانندگی و ایجاد ترافیک در جاده‌ها و اتوبان‌های همجوار با هماهنگی اداره راه و شهرسازی و پلیس راهور ناجا نسبت به جمع آوری دست فروشان در حریم جاده‌ها و اتوبان‌های منتهی به حرم مطهر امام خمینی (ره) و بهشت زهرا (س) اقدام شده است.
 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :