موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رهبری

a/126975 :کد

بیست وهشتمین سالگرد ارتحال؛

برگزاری آیین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با سخنرانی رهبر معظم

  یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۷:۲۸
تعداد بازدید : ۲۹۴   
 تحلیل ایران -برگزاری آیین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با سخنرانی رهبر معظم

بیست وهشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان و بیت شریف امام راحل از ساعت ۱۸ یکشنبه ۱۴ خرداد، با سخنرانی رهبر معظم در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار می شود

 به گزارش تحلیل ایران، ایرنا نوشت: هرساله مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در روز چهاردهم خرداد و در ساعت 9 صبح برگزار می شد که امسال به دلیل تقارن با ماه مبارک رمضان و رعایت حال روزه داران، این مراسم به عصر امروز موکول شده است.

 

به گفته مسئولان برگزاری این مراسم؛ حرم مطهر امام راحل پذیرای زایران استان های همجوار همچون البرز، قم، قزوین و سمنان خواهد بود و پس از سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی سفره اطعام و افطار در تمام صحن های این حرم گسترده خواهد شد. پیش بینی می شود حدود 250 هزار زایر در این مراسم حضور داشته باشند که سفرا و طلاب خارجی هم بخشی از آنان خواهند بود. علاوه بر آن، حدود 300 خبر نگار از خبرگزاریها مراسم امروز را پوشش خواهند داد که در بین آن ها 30 رسانه خارجی هم حضور دارند.همچنین بنابر اعلام مسئولان ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) برای رعایت حال مردم مومن و روزه دار، تنها مراسم بزرگداشت امام در سال جاری این مراسم خواهد بود و مراسم دیگری برگزار نمی شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :