موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راهنمایی و رانندگی

a/126985 :کد

مرکز ارتباطات پلیس راهور ناجا؛

آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور

  یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۵:۴۶
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور

مرکز ارتباطات پلیس راهور ناجا درسامانه خود ازمه گرفتگی همراه با کاهش دید در فیروز کوه و جوی آرام و ترافیکی روان در محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.

 به گزارش تحلیل ایران،  ازمرکز ارتباطات پلیس راهور ناجا برابرآخرین گزارش های دریافتی از سراسر کشور، هم اکنون مه گرفتگی همراه با کاهش دید در محورفیروکوه(محدوده گدوک) حاکم بوده و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

 

براساس این گزارش همچنین محورهای مسدود به شرح زیر است:
1-محور شمشک - دیزین در استان های تهران و البرز بعلت عدم ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است.


2-محور اولنگ - شاهرود در استان های گلستان و سمنان.


3-محور استهبان - نی ریز در استان فارس.


4-محور فرعی رودبار - کهنوج - قلعه گنج در جنوب استان کرمان.


بر پایه این گزارش محورهایی که دارای محدودیت تردد هستند به این شرح است:
1- آزاد راه قم به تهران از روز 29 فررودین تا 20 شهریورماه سال جاری محدوده عوارضی تا کیلومتر 12.5 روزهای شنبه, یکشنبه, دوشنبه, چهارشنبه هر هفته از ساعت 08:00 تا 17:00 و روزهای سه شنبه ازساعت 08:00 تا 12:00 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.


2- محور کرج - چالوس ازروز اول اردیبهشت تا بیست شهریور محدوده میدان امیرکبیر تا تونل کندوان - کیلومتر صفر تا 75 روزهای شنبه, یکشنبه , دوشنبه , سه شنبه هر هفته از ساعت 08:00 تا 17:00 و روزهای چهارشنبه از ساعت 08:00 تا 12:00 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.


3— آزادراه رشت - قزوین از روز 16اردیبهشت تا 20 شهریور روزهای شنبه, یکشنبه, دوشنبه, سه شنبه هرهفته از ساعت 08:00 تا 18:00 و روزهای چهارشنبه از ساعت 08:00 تا 14:00 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.


4- آزاد راه قم به تهران از روز 16 اردیبهشت تا 31 مرداد سال جاری محدوده کیلومتر صفر تا 30 حدفاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی(ره) روزهای شنبه, یکشنبه , دوشنبه , چهارشنبه هر هفته از ساعت 08:00 تا 18:00 و روزهای سه شنبه و پنجشنبه از ساعت 08:00 تا 14:00 به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه, عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.بر همین اساس دیگر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام برخوردار است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :