موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/127031 :کد

در بازی تدارکاتی؛

بازتاب پیروزی ایران و گلزنی سردار در رسانه‌های روسی

  دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۶:۵۲
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -بازتاب پیروزی ایران و گلزنی سردار در رسانه‌های روسی

پیروزی ایران در بازی تدارکاتی برابر مونته‌نگرو با ۲ گل سردار آزمون به یکی از خبرهای اصلی رسانه‌های معتبر روسیه تبدیل شد.

 به گزارش تحلیل ایران،تیم ملی فوتبال کشورمان بامداد امروز (دوشنبه) در بازی تدارکاتی برابر مونته‌نگرو با نتیجه 2 بر یک پیروز شد. هر 2 گل ایران را سردار آزمون مهاجم تیم روسی روستوف در دقایق 11 و 60 به ثمر رساند.


تسنیم نوشت: گلزنی‌های سردار باعث شد رسانه‌های روسی خبر پیروزی ایران را بازتاب ویژه‌ای دهند. سایت شبکه آر اسپورت روسیه با درج تصویری از شادی سردار آزمون و مهدی طارمی نوشت: 2 گل سردار آزمون پیروزی را برای ایران در بازی دوستانه برابر مونته‌نگرو به ارمغان آورد.در ادامه این خبر با اشاره به دقایق گل‌های به ثمر رسیده آمده است: تیم ملی مونته‌نگرو 10 ژوئن (20 خرداد) در بازی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به مصاف ارمنستان می‌رود و ایران نیز 12 ژوئن (22 خرداد) در تهران میزبان ازبکستان است.برگزاری دولتی روسیه (تاس) هم با انتشار تصویری از سردار آزمون نوشت: تیم ملی ایران در بازی دوستانه با نتیجه 2 بر یک مونته‌نگرو را شکست داد. گل‌های ایران را در این بازی سردار آزمون، مهاجم تیم روستوف در دقایق 11 و 60 به ثمر رساند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :