موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حج و زیارت

a/127174 :کد

رئیس سازمان حج و زیارت؛

آمادگی کامل فرودگاههای کشور برای برگزاری حج تمتع ۹۶

  پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۰:۴۲
تعداد بازدید : ۳۴۷   
 تحلیل ایران -آمادگی کامل فرودگاههای کشور برای برگزاری حج تمتع ۹۶

رئیس سازمان حج و زیارت در آستانه نزدیک شدن به مراسم حج، وضعیت تعامل ارگانهای مستقر در فرودگاههای کشور را مثبت ارزیابی کرد و از همکاری شرکت فرودگاههای کشور تقدیر کرد.

 به گزارش تحلیل ایران،باشگاه خبرنگاران نوشت:حمید محمدی امروز در دیدار مدیرعامل شرکت فرودگاههای کشور وضعیت تعامل ارگانهای مستقر در فرودگاههای کشور را مثبت ارزیابی کرد و از همکاری شرکت فرودگاههای کشور تقدیر کرد.

 

همچنین دو طرف در این دیدار درباره توسعه تسهیلات مورد نیاز حجاج اعزامی حج تمتع 96 به تبادل نظر پرداختند.در این جلسه که با حضور قائم مقام شرکت فرودگاههای کشور و مدیر عملیات حج برگزار شد، هماهنگیهای لازم در راستای ارتقاء خدمات‌رسانی به زائران در سطح فرودگاههای کشور انجام و کیفیت پیشرفت برنامه همکاری مشترک طرفین مورد بررسی قرار گرفت. رحمت‌الله مه‌آبادی ـ مدیرعامل شرکت فرودگاههای کشور نیز در این جلسه تأکید کرد: شرکت فرودگاههای کشور آماده هرگونه همکاری و تعامل سازنده با سازمان حج و زیارت با هدف ایجاد تسهیلات و خدمات رفاهی برای هموطنان است.

 

همچنین پاره‌ای توافقات اولیه به منظور سازماندهی بهتر کاروانهای هوایی مجاز عتبات در جهت جلوگیری از مشکلات کاروانهای غیرمجاز به عمل آمد که متعاقباً به آگاهی متقاضیان سفرهای هوایی عراق خواهد رسید.حجاج کشورمان سال جاری برای عزیمت به حج تمتع از 20 فرودگاه (ایستگاه پروازی) برای انجام مراسم حج عازم جده و مدینه منوره  خواهند شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :