موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی صنعت ، معدن ، تجارت

a/127285 :کد

شرکت فولاد خوزستان؛

ثبت رکورد تولید شمش در فولاد خوزستان

  شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ — ۲۰:۳۹
تعداد بازدید : ۲۷۰   
 تحلیل ایران -ثبت رکورد تولید شمش در فولاد خوزستان

شرکت فولاد خوزستان سال گذشته با تولید ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن شمش فولادی رکورد تولید سالیانه از ابتدای راه اندازی این شرکت را به ثبت رساند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، این شرکت در گزارش عملکرد سال ۱۳۹۵ خود همچنین از برنامه افزایش تولید به ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تن تا پایان سال جاری خبر داد.

 

واحد مرکزی خبر نوشت: تولید شمش فولادی این شرکت از ۳ میلیون و ۴۳۹ هزار تن در سال ۱۳۹۴ به ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تن در سال ۱۳۹۶ می‌رسد که حاکی از رشد ۷. ۶ درصدی در این دوره ۲ ساله است.صادرات یک میلیون و ۸۹۹ هزار تن شمش فولادی به ارزش ۶۳۰ میلیون دلار و ثبت رکورد صادرات محصولات و رشد ۵۰ درصدی ارزش نسبت به سال ۱۳۹۴ از اقدامات مهم در حوزه صادرات این شرکت است. سال ۹۴ میزان صادرات شرکت فولاد خوزستان به یک میلیون و ۳۶۴ هزار تن رسیده بود.بیشترین میزان صادرات با ۴۴۸ هزار و ۸۱۹ تن به کشور تایلند و سپس به ترتیب به کشور‌های امارات، اردن، عمان، تایوان، برزیل، مصر، بنگلادش، اندونزی، ترکیه، کانادا و هند بوده است.اقداماتی همچون تحقق ۳ برابری سود پس از کسر مالیات سال ۹۵ نسبت به سال پیش از آن به میزان ۶ هزار و ۷۴۳ میلیارد ریال، ارتقای سرانه و بهره وری نیروی انسانی به میزان ۱۱ درصد در سال ۹۵ نسبت به سال ماقبل آن و ارائه به موقع و شفاف اطلاعات مالی شرکت به سهامداران از طریق سامانه کدال بورس اوراق بهادار است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :