موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قضایی

a/127499 :کد

به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور؛

دزدان دریایی کیش، ایرانی بودند

  پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۳:۰۷
تعداد بازدید : ۳۵۲   
 تحلیل ایران -دزدان دریایی کیش، ایرانی بودند

سارقان مسلح دریایی که در کنگان دستگیر شده‌اند ساکن همین شهر بوده‌اند و فعلا درباره اینکه از لنج‌های صیادی خارج از آب‌های ایران هم سرقتی داشته‌اند یا خیر گزارشی نرسیده است.

به گزارش تحلیل ایران، مهر نوشت:علی حسن‌پور گفت: تعداد ۱۰ نفر از  سارقان مسلح دریایی لنج‌های صیادی کیش که در کنگان دستگیر شده بودند جهت انجام ادامه تحقیقات به دادسرای جزیره کیش منتقل شده‌اند.


وی افزود: پس از دریافت گزارشی مبنی بر انجام برخی سرقت‌های مسلحانه دریایی دستور قضایی درباره پیگیری موضوع صادر و با انجام اقدام پلیسی و اطلاعاتی محل سکونت این سارقان در کنگان شناسایی و نسبت به دستگیری تعداد ۱۰ نفر از آنها اقدام شد.دادستان بوشهر تاکید کرد: از متهمان یک قبضه سلاح، تعدادی بیسیم و جی پی اس، ماهی‌های صید شده مسروقه دیگر لنج‌ها و تعدادی گوشی همراه و مشروبات الکلی کشف و ضبط و دو فروند قایق آنان نیز توقیف شد.


حسن‌پور تاکید کرد: پس از تفهیم اتهام، متهمان بر مبنای نیابت ارسالی از دادسرای کیش و صدور قرار وثیقه به میزان هر کدام یک میلیارد تومان جهت ادامه تحقیقات به دادسرای جزیره کیش منتقل شدند.دادستان بوشهر گفت: سارقان مسلح دریایی که در کنگان دستگیر شده‌اند ساکن همین شهر بوده‌اند و فعلا درباره اینکه از لنج‌های صیادی خارج از آب‌های ایران هم سرقتی داشته‌اند یا خیر گزارشی نرسیده است.

                               

سارقان     مسلح     دریایی     ایرانی     قایق    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :