موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/127561 :کد

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷

فرانسه طعم شکست را چشید/ کانادا در یک قدمی صعود

  شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ — ۱۰:۰۲
تعداد بازدید : ۲۵۹   
 تحلیل ایران -فرانسه طعم شکست را چشید/ کانادا در یک قدمی صعود

در ادامه دیدار های روز اول از هفته سوم لیگ جهانی والیبال، ایتالیا موفق شد فرانسه بدون باخت را شکست دهد و کانادا با پیروزی بر بلژیک در یک قدمی صعود به مرحله نهایی قرار گرفت.

به گزارش تحلیل ایران،فرانسه که تا پیش از آغاز هفته سوم تنها تیم بدون شکست رقابت ها بود به مصاف ایتالیا رفت و در پایان سه بر دو شکست خورد.فرانسه همچنان با شکست برابر ایتالیا، با شش برد و یک باخت و کسب ۱۹ امتیاز در صدر جدول رده بندی سطح یک لیگ حهانی ایستاده است.شاگردان بلنجینی در تیم ایتالیا هم توانستند با کسب این پیروزی سخت هم امید هایشان را برای صعود زنده نگه داشتند و هم برای تیم‌ های دیگر در دو بازی باقی مانده خط و نشان کشیدند. ایتالیا هم اکنون با دو پیروزی، پنج باخت و کسب شش امتیاز در رده یازدهم قرار دارد.


ست های بازی ایتالیا و آمریکا با نتایج ۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱، ۲۴ بر ۲۶، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۶ بر ۱۴ به پایان رسید.


در دیگر بازی های حساس جمعه، شاگردان استفان آنتیگا در تیم کانادا موفق شدند با پیروزی بر بلژیک علاوه بر باز پس گیری رده چهارم از شاگردان ویتال هنین در یک قدمی صعود به مرحله نهایی قرار بگیرند.کانادا در این بازی حساس و نزدیک توانست در پایان سه بر دو بلژیک را از پیش رو بردارد.شاگردان آنتیگا با چهار برد، سه باخت و کسب ۹ امتیاز توانستند خود را به رده چهارم جدول برسانند و بسیار به صعود به مرحله نهایی امیدوار شوند.


بلژیک هم با سه برد و چهار باخت و کسب ۱۱ امتیاز به مکان پنجم نزول کرد اما هم‌چنان از کاندیداهای اصلی صعود به مرحله نهایی است.ست‌های بازی با نتایج ۲۳ بر ۲۵، ۱۳ بر ۲۵، ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۱۰‌ به پایان رسید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :