موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دانشگاه

a/12758 :کد

0

استاد کاظم متولی به دیار باقی شتافت

  شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۳:۵۹
تعداد بازدید : ۲۸۸   
 تحلیل ایران -استاد کاظم متولی به دیار باقی شتافت

استاد کاظم متولی از نخستین فارغ التحصیلان دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی بامداد روز شنبه در ۷۷ سالگی دار فانی را وداع گفت.

استاد کاظم متولی از نخستین فارغ التحصیلان دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی بامداد روز شنبه در 77 سالگی دار فانی را وداع گفت.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، زنده یاد کاظم متولی در سال 1317 در یزد متولد شد و در سال 1346 در اولین آزمون ورودی موسسه عالی مطبوعات و روابط عمومی که بعدا به دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی تغییر نام یافت در رشته روابط عمومی پذیرفته شد و این رشته کارشناسی تازه تاسیس دانشگاهی را در سال 1350 در ردیف اولین فارغ التحصیلان دانشکده به پایان برد.
حاصل یک عمر تحصیل و تجربه استاد کاظم متولی نگارش و چاپ بیش از یکصد مقاله در مباحث مختلف ارتباطات و روابط عمومی در نشریات تخصصی و عمومی و نیز نشر سه کتاب ارزشمند با عنوان: روابط عمومی و تبلیغات، کارکردهای روابط عمومی و افکار عمومی و شیوه های اقناع است.
بر اساس گزارش شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران ( شارا)؛ وی در دهه 70 همراه با برخی دوستان شاغل در دفاتر روابط عمومی سازمان ها به تاسیس و توسعه انجمن روابط عمومی و انجمن متخصصان روابط عمومی اهتمام ورزید.
این استاد پیشکسوت در دهه های 70 و 80 شمسی سال هایی را به امر تدریس دروس نظری و عملی روابط عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی و نیز دانشکده علوم ارتباطات علامه طباطبایی تهران اشتغال داشت و همچنین با ارائه مقالات و سخنرانی های بدیع و کاربردی در بسیاری از سمینارها و همایش های روابط عمومی و ارتباطات فعالانه شرکت داشت.
استاد کاظم متولی بامداد روز شنبه 21 شهریورماه 94 در سن 77 سالگی دار فانی را وداع گفت.


منبع:ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :