موضوعات ‌مرتبط: سیاسی تجمع اعتراض آمیز

a/127668 :کد

سکوت شورای شهر؛

اعتراض و تجمع کارکنان مترو تهران

  یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ — ۲۳:۲۷
تعداد بازدید : ۲۶۹   
 تحلیل ایران -اعتراض و تجمع کارکنان مترو تهران

جمعی از کارکنان شرکت بهره برداری مترو تهران امروز - یکشنبه - با تجمع در ساختمان مرکزی این شرکت در خیابان انقلاب (چهارراه کالج) دراعتراض به آنچه «مدیریت نادرست مالی» شرکت مترو خواندند، تجمع کردند.

به گزارش تحلیل ایران، تجمع کنندگان نسبت به عملکرد «محمد احمدی بافنده» مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و نیز آنچه سکوت شورای شهر در قبال حق ضایع شده خود می خواندند، شعارهایی سر دادند.

 

ایرنا نوشت: «احمدی بافنده، پول ما را پس بده»، «سکوت شورای شهر، خیانت است به ملت» و «حق خوری، خیانت؛ لعنت به این ریاست» از جمله شعارهای معترضان به عملکرد شرکت بهره برداری مترو تهران بود. از دیگر خواسته های تجمع کنندگان، مشخص شدن وضعیت فیش های حقوقی، واریز به موقع اقساط کسر شده از فیش حقوقی توسط بانک، درخواست برای اعمال شدن حق سختی کار که به گفته آنها به اکثر واحدهای مترو بصورت قانونی باید تعلق بگیرد، برقراری حق کمک هزینه مسکن و... بود. معترضان در فراخوانی که پیشتر برای این تجمع صادر کرده بودند، اقدام خود را فارغ از هرگونه اقدام سیاسی عنوان کردند. آنها اعلام کردند که این تجمع هرگز همسو با بدخواهان ایران اسلامی عزیزمان نخواهند بود و از جان و دل کشور و شهر تهران را دوست دارند.

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :