موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رهبری

a/127999 :کد

رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز عید فطر؛

آتش به اختیار یعنی کار فرهنگی خودجوش و تمیز

  دوشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۶ — ۱۳:۱۱
تعداد بازدید : ۲۸۳   
 تحلیل ایران -آتش به اختیار یعنی کار فرهنگی خودجوش و تمیز

ملت ایران سرافراز باشند که کارهای بزرگی انجام داده اند. در این ماه مبارک و اندکی قبل آن انتخابات بزرگ و با شکوه کار عظیمی بود. راهپیمایی روز قدس کار بسیار با عظمتی است.

به گزارش تحلیل ایران، میزان نوشت:مقام معظم رهبری امروز در خطبه های نماز عید سعید فطر بیانات مهمی را ایراد فرمودند.

 
اهم اظهارات رهبر انقلاب:
 
امسال ماه رمضان به معنای واقعی کلمه برای ملت ما ماه مبارکی بود.  روزه داری در هوای گرم فی نفسه یک نشان معنویت و اهتزاز روحی است‎. در این ماه کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد بسیار انجام گرفت.  راهپیمایی قدس با عظمت و شکوه در آن هوای گرم در بلندترین روز سال صورت گرفت که این حرکت عظیم مردم حقیقتا کاری بزرگ و تاریخی است. این ذخیره ها را حفظ کنید‎.
 
ملت ایران سرافراز باشند که کارهای بزرگی انجام داده اند. در این ماه مبارک و اندکی قبل آن انتخابات بزرگ و با شکوه کار عظیمی بود. راهپیمایی روز قدس کار بسیار با عظمتی است. تهاجم قدرتمندانه سپاه به دشمنان کار بزرگی بود. این چیزها ذخیره های اجتماعی ما است که باید حفظ شوند. ملت اتحاد و انگیزه انقلابی خود را حفظ کنند‎.

آتش به اختیار به معنی کار فرهنگی خودجوش و تمیز است.آتش به اختیار به معنای بی قانونی و فحاشی و مدیون کردن جریان انقلابی کشور نیست.از جمله کارهای مهم کارهای فرهنگی است. خلل و فرج فرهنگی زیاد داریم.جاهایی که نفوذگاه دشمن است بسیار است.نیروهای انقلابی باید بیش از همه مراقب نظم و آرامش کشور باشند.زخم‌های زیادی بر پیكر امت اسلامی است.مسائل بحرین و یمن زخم بزرگی بر پیکر اسلام است.دنیای اسلام باید به‌طور صریح از مردم یمن حمایت کند.مردم بحرین و کشمیر هم باید حمایت شوند.همچنانی که ما صریحا مواضع خود را نسبت به دوستان و دشمنان بیان می کنیم دنیای اسلام نیر باید این شیوه را پیش بگیرد و مواضع خود را صریح بیان کنند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :