موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی حوزه کشاورزی

a/12804 :کد

0

ساختار بخش کشاورزی روستایی کشور نیازمند بازسازی است

  شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۹:۰۲
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -ساختار بخش کشاورزی روستایی کشور نیازمند بازسازی است

معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان تعاون روستائی ایران، گفت: ساختار بخش کشاورزی روستایی کشور نیازمند بازسازی است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان تعاون روستائی ایران، گفت: ساختار بخش کشاورزی روستایی کشور نیازمند بازسازی است.
به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی، حسین صفایی در نشست اداری مدیران تعاون روستائی استان اردبیل و آذربایجان شرقی و مدیران عامل تعاونی‌های روستائی و کشاورزی، اظهار داشت: بازسازی ساختار بخش کشاورزی و جایگزینی نظم رسمی بجای نظم عرفی، عامل اساسی و موثری است که می‌تواند بخش کشاورزی را سر و سامان دهد.
وی با بیان اینکه انتقال سرمایه، مدیریت نیروی کارآفرین و انتقال تکنولوژی سه عامل اصلی در نظم بخشی در بخش کشاورزی می‌باشند، افزود: که بدون وجود این فاکتورها مجموعه بخش کشاورزی کارایی لازم را نخواهد داشت.
معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان تعاون روستائی ایران، ادامه داد با اشاره به اینکه در سالیان گذشته با هزینه نمودن آب و خاک توانسته‌ایم بخش کشاورزی را به پیش ببریم تاکید کرد: با مدیریت جذب سرمایه، بهره‌گیری از تکنولوژی روز و استفاده از نیروی جوان کارآفرین می‌توان باعث رشد و توسعه در بخش کشاورزی بود.
در ادامه جلسه تعدادی از روسای تعاون روستائی شهرستان‌ها و مدیران عامل تعاونی‌های روستائی و کشاورزی مشکلات و مسائل موجود را بیان نمودند.
به گزارش تسنیم، با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستائی ایران از کارمندان نمونه و تعاونی‌های برتر سال مالی 92 و واحدهای اعتباری سال 93، با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

منبع : تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :