موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی رسانه

a/128266 :کد

جزئیات مراسم تشییع زنده‌یاد عطاءالله بهمنش

  دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ — ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۴۶۹   
 تحلیل ایران -جزئیات مراسم تشییع زنده‌یاد عطاءالله بهمنش

«غلامعلی پیرایرانی» درباره ی جزئیات مراسم تشییع مرحوم استاد بهمنش گفت: مراسم تشییع استاد به دلیل حضور نداشتن فرزندان وی تا دو روز دیگر برگزار نمی‌شود.

به گزارش تحلیل ایران،این گزارشگر تلویزیون و رادیو از شاگردان و نزدیکان زنده‌یاد عطاءالله بهمنش درباره زمان برگزاری مراسم تشییع توضیح داد: با توجه به اینکه فزرندان مرحوم به تازگی ایران را ترک کرده بودند، باید دوباره به ایران بازگردند که این مدت زمان حدودا دو روز به طول می‌انجامد و مراسم بدون حضور فرزندان استاد برگزار نخواهد شد.

وی ضمن ابراز تسلیت و همدردی با خانواده مرحوم بهمنش گفت: امروز روز قلم است. وقتی موضوع را به دختر مرحوم بهمنش گفتم، با تعجب گفت پدر روز خودش دار فانی را وداع گفت. روانش شاد.پیرایرانی گفت: به محض اینکه پسرشان و سایر فرزندان‌شان به ایران برسند که دو روز به طول می‌انجامد، خبر رسمی مراسم تشییع متعاقبا اعلام خواهد شد.

گزارشگر و مفسر با سابقه ورزشی ایران ساعاتی پیش دار فانی را وداع گفت.عطاءالله بهمنش پس از یک ماه بستری شدن در بیمارستان به دلیل سکته مغزی، سرانجام ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه یکشنبه شب (۱۱ تیرماه) در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بانک ملی تهران درگذشت.استاد بهمنش که ۹۴ سال داشت، سال‌ها به علت بیماری از شرایط چندان مناسبی برخوردار نبود. او نخستین گزارشگری زنده ورزشی در رادیو را در سال ۱۳۳۷ برای رقابت دوومیدانی انجام داد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :