موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/128270 :کد

نانواکناری خبر داد

لاریجانی دستورات لازم را برای ارتقای امنیت مجلس ابلاغ کرد

  دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ — ۱۱:۳۵
تعداد بازدید : ۲۲۰   
 تحلیل ایران -لاریجانی دستورات لازم را برای ارتقای امنیت مجلس ابلاغ کرد

رئیس کمیته امنیت داخلی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که رئیس مجلس گزارش کمیسیون امنیت ملی درباره اقدامات لازم برای ارتقای امنیت داخلی مجلس رابه مسئولان در رده های امنیتی مختلف ابلاغ کرده است.

به گزارش تحلیل ایران،ولی‌الله نانواکناریدر توضیح آخرین اقدامات مجلس برای ارتقای امنیت مجلس بعد از حادثه تروریستی گفت: بعد از حادثه تروریستی، رئیس مجلس به کمیسیون امنیت ملی ماموریت تهیه گزارشی برای راهکارهای ارتقای امنیت داخلی را داد. در همین راستا نیز کمیسیون جلساتی با حضور مسئولان در رده های امنیتی سپاه، ناجا و وزارت اطلاعات برگزار و جمع بندی نظرات آنها را به رئیس مجلس ارائه کرد.


وی افزود: این گزارش را رئیس مجلس به مسئولان در رده های مختلفی ابلاغ کرد تا اقدامات مربوطه انجام شود. قرار است براساس این گزارش مسئولان امنیتی طرح های خود را برای ارتقای امنیت مجلس ارائه دهند تا اقدامات لازم ناظر به آن انجام شود.نانوا کناری گفت که در حال حاضر این کار از کمیسیون امنیت ملی منفک شده است و هیئت رئیسه ماموریت انجام این اقدامات را دارد. هرگونه اقدام فعلی و تغییر و تحولات در مجلس تا زمان اجرای دستورات امنیتی موقتی است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :