موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/128318 :کد

بروجردی:

برنامه موشکی ایران هیچگونه تعارضی باقطعنامه‌های شورای امنیت ندارد

  ﺳﻪشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ — ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۲۲۷   
 تحلیل ایران -برنامه موشکی ایران هیچگونه تعارضی باقطعنامه‌های شورای امنیت ندارد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه «برنامه موشکی ایران هیچ تعارضی با قطعنامه‌های شورای امنیت ندارد» گفت: ما با جدیت سیاستمان را در حمایت از برنامه موشکی ادامه می‌دهیم.

به گزارش تحلیل ایران،علاءالدین بروجردی در واکنش به گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره عملکرد ایران نسبت به قطعنامه ۲۲۳۱ و طرح ادعاهایی نسبت به برنامه موشکی ایران گفت: برنامه موشکی ما هیچ ابهامی ندارد. آنها موضوع کلاهک‌های هسته‌ای را مطرح می‌کنند. حال اینکه ما خودمان اضافه بر تعهدات در عهدنامه NPTاصل دستیابی به سلاح هسته‌ای را تحریم  و ممنوع کردیم و مقام معظم رهبری نیز در این باره فتوا دادند. به قول علما این دیگر سالبه به انتفاع موضوع است.


وی ادامه داد: بر این اساس طرح این موضوع غیرمنطقی است و بدون تردید برنامه موشکی ایران هیچگونه تعارضی با قطعنامه های شورای امنیت ندارد. این فضاسازی است که آمریکایی ها انجام می دهند.رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان تاکید کرد: ما این سیاست را با جدیت ادامه می دهیم و قویا از وزارت دفاع، هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همه ارگان‌ها و دست اندرکاران ساخت، تولید و کاربرد موشک حمایت می کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :