موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست و امنیت

a/128494 :کد

نمایش اقتدار در قدرت موشکی ایران

ناصر محمدي

  شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ — ۰۸:۴۷
تعداد بازدید : ۹۲۸   
 تحلیل ایران -نمایش اقتدار در قدرت موشکی ایران

بسیاری از مقامات غربی از جمله آمریکا از قدرت موشکی ایران در پرتاب شش فروند موشک به مقر فرماندهان داعش دردیر الزور سوریه در پاسخ به حملات تروریستی در تهران به هراس فرو رفته اند.

پرتاب شش فروند موشک ذوالفقار به مقر فرماندهی و شریعت  داعش در  دیر الزور سوریه که به منجر به هلاکت رسیدن 180 نفر  در برآورد اولیه گردید در این حمله از شش فروند موشک با برد متوسط به دو هدف با دقت  بسیار بالا زیر ده متر اصابت کرد و خسارات فراوانی بر جای گذاشت.


در حین عملیات پهباد های ایرانی  بر فراز منطقه  برخورد موشکها بودند و جالب است که یک فروند پهباد آمریکایی نیز فراتر از پهباد های ایرانی بر فراز منطقه حضور داشت و جالب است که با رصد این  پهباد هیچگونه اظهار نظری  از سوی مقامات امریکایی در این زمینه منتشر نگردید. مقامات رژیم صهیونیتس نیز با رصد این اخبار و تحولات تحلیل های بسیار ناقص و غلطی را در این زمین ارائه نمودند و بسیاری نیز  از جمله عربستان و ترکیه  در بحت و حیرت فرو رفته بودند قدرت اطلاعاتی،قدرت عملیاتی و جسارت اقدام از ویژگیهای این عملیات موشکی در سوریه بود  و این اقدام پیام  مهمی به جهان غرب و امریکا و ایادی انان در منطقه بود که به قدرت و دقت قدرت موشکی ایران پی ببرند.

                               

  ناصر محمدي
  پژوهشگر علوم سیاسی
  آدرس ایمیل : nasser.t747@gmail.com
  آدرس سایت/وبلاگ:


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :