موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/128500 :کد

یک عضو فراکسیون مستقلین ولایی:

پایبندی به قانون از اتلاف انرژی‌ها جلوگیری می‌کند

  شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ — ۰۹:۴۵
تعداد بازدید : ۲۶۳   
 تحلیل ایران -پایبندی به قانون از اتلاف انرژی‌ها جلوگیری می‌کند

یک عضو فراکسیون مستقلین ولایی گفت: مسئولان باید با وحدت، شعارهای خود را عملیاتی کنند تامردم به چشم خودببینندعناصرموثردرحکومت واقعا قصدی جزخدمت به جامعه ندارندودنبال تامین منافع فردی وگروهی خودنیستند.

به گزارش تحلیل ایران،صدیف بدری  گفت: مسئولانی که شعار می‌دهند «می‌خواهیم به مردم خدمت کنیم» حتما باید این ادعا را در عمل نشان دهند. وقتی هدف خدمت به کشور و مردم باشد حتما باید اختلاف سلیقه‌ها کنار گذاشته شود و با وحدت، همدلی و یکپارچگی توانایی‌های همه جریان‌های اجتماعی و سیاسی در اداره امور کشور به کار گرفته شود.


نماینده مردم اردبیل در مجلس با اشاره به اختلاف سلایق قوای سه‌گانه، گفت: اختلاف سلیقه بین دو برادر هم وجود دارد چه رسد به اختلاف بین مسئولان از جریان‌های سیاسی مختلف. نَفس اختلاف سلیقه مشکلی به وجود نمی‌آورد مشکل زمانی به وجود می‌آید که مسئولان ارشد نظام و به دنبال آنان مدیران میانی دستگاه‌ها در قوای سه‌گانه به جای تعامل، رقابت و اختلاف را پیشه کار خود می‌کنند.


وی با اشاره به تاثیرگذاری جناح‌های سیاسی در تثبیت وحدت یا تفرقه بین مسئولان کشور، گفت: جریان‌ها و جناح‌های سیاسی باید حتما یکدیگر را به رسمیت بشناسند و جناح پیروز، جریان رقیب را کنار نگذارد بلکه باید با وحدت از عقلا و نیروهای توانمند جریان شکست خورده در اداره امور کشور استفاده کند. جریان سیاسی پیروز نباید کشور را از توانمندی‌های مدیران قوی رقیب به بهانه عدم سازگاری با گرایش فکری خود، محروم کند.این عضو فراکسیون مستقلین ولایی، کابینه دولت دوازدهم را بهترین محل برای گردآوردن مدیران با تجربه، توانمند و متخصص از همه جریان‌های فکری و سیاسی دانست و خاطرنشان کرد: مجلس قطعا در رای اعتماد به وزرای کابینه دوازدهم به شاخص‌های فوق توجه جدی خواهد داشت تا ان‌شاءالله کابینه دولت دوازدهم به جای کابینه‌ای سیاسی و سهمیه‌ای، کابینه‌ای کاری، جهادی و انقلابی باشد.بدری، مدیران کشور و جریان‌های سیاسی را بر پایبندی به قانون اساسی دعوت کرد و افزود: اجرای قوانین بنا بر سلیقه یا کنار گذاشتن قانون به دلیل تامین نشدن منافع حزب و گروه، کشور را دچار خسران و زیان خواهد کرد. پایبندی به قانون انرژی‌ها را مضاعف و از اتلاف انرژی‌ها جلوگیری می‌کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :