موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/128513 :کد

غیب‌پرور:

باور کردنی نیست تضعیف سپاه از روی سهو و غفلت باشد

  شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ — ۱۲:۱۲
تعداد بازدید : ۲۳۰   
 تحلیل ایران -باور کردنی نیست تضعیف سپاه از روی سهو و غفلت باشد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: نمی توان باور کرد افرادی که سپاه را تضعیف می‌کنند از روی سهو و غفلت است و تضعیف جریان مقاومت که نماد آن بسیج و سپاه می باشد گناهی نابخشودنی است.

به گزارش تحلیل ایران،سردار غیب پرور در یادواره احمد متوسلیان و یارانش در شیراز با بیان اینکه از جمله مؤلفه‌های اصلی قدرت ملی در جمهوری اسلامی ایران ولایت فقیه، ایستادگی مردم و قوای مسلح می باشند، افزود : ولایت فقیه به عنوان رکن اساسی انقلاب و نظام اسلامی است و عدم اطاعت از فرامین ایشان منجر به تضعیف قدرت ملی کشور خواهد شد.


وی مقاومت و ایستادگی مردم را مؤلفه دیگر قدرت ملی برشمرد و گفت: اراده و ایستادگی ملت ایران دومین سرمایه انقلاب و کشور است و اگر روحیه مقاومت با طبل سازش تضعیف شد چگونه می‌توانیم قدرت ملی را ارتقاء دهیم. سومین عامل و مؤلفه قدرت ملی نیز قوای مسلح و بویژه سپاه پاسداران است و طبق فرموده امام(ره) اگر سپاه نبود کشور هم نبود. این جمله امروز هم تازه و با طراوت است و نمی توان باور کرد افرادی که سپاه را تضعیف می‌کنند از روی سهو و غفلت است.


رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: تضعیف جریان مقاومت که نماد آن بسیج و سپاه می باشد گناهی نابخشودنی است.وی با تأکید بر اینکه بسیج و سپاه جانشان را برای مردمی که از سوی دشمن تهدید شوند فدا خواهند کرد، افزود: خط کشی‌های سیاسی مرسوم برای ما بی معنی است و ما از تمام ایرانیانی که زیر چتر جمهوری اسلامی هستند فارغ از نگرش‌های سیاسی آنها، دفاع  می‌کنیم.


جانشنین فرمانده کل سپاه در امور بسیج با اشاره به اوایل انقلاب اسلامی که پاسداران را «چماق دار» خطاب می‌کردند، اظهار کرد: برخی‌ها لفظ«چماق‌دار»را به «تفنگدار» تغییر دادند و با همان ادبیات سپاه و پیشکسوتان جهاد و ایثار را می‌کوبند.غیب پرور با تاکید بر اینکه سپاه حافظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است گفت: نیروهای انقلابی نمی‌توانند در مقابل تضعیف مؤلفه‌های قدرت ملی سکوت نمایند چرا که این انقلاب به آسانی به دست نیامده است و خون هزاران شهید پای انقلاب ریخته شده است. در شرایط فعلی باید به انسجام داخلی بیش از پیش بهاء داد و تفرقه پیام شیطان است.  فهم کلام ولایت و اجرایی نمودن آن تکلیف ماست و رهبری معظم انقلاب از ما پاسداری غیرمحافظه‌کارانه را خواسته‌اند.


وی افزود: در حالی که دشمنان نشان‌دار سپاه در آمریکا، اروپا و عربستان در حال هجمه و اهانت به سپاه هستند، بسیار تعجب برانگیز است که عده‌ای نیز در داخل سپاه را آماج حملات خود قرار داده‌اند. حمله موشکی سپاه به تروریست‌ها و دشمنان مردم ایران باعث به رخ کشیده شدن اقتدار جمهوری اسلامی ایران گردید و هم‌زمانی افزایش تخریب سپاه با این رویداد سؤال برانگیز است.غیب‌پرور در پایان گفت: سپاه با بهره‌گیری از تجارب خود در طول نزدیک به چهار دهه گذشته، با اقتدار از این شرایط عبور خواهد کرد و لحظه‌ای در دفاع از ارکان انقلاب اسلامی  و مردم تردید نخواهد کرد و هجمه‌ها و نامهربانی‌ها و زخم زبان‌هایی که از گوشه کنار مطرح می‌شود، نمی‌تواند هیچ خللی در عزم پولادین آنها وارد نماید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :