موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/128665 :کد

سازمان هواشناسی کشور؛

آخرین وضعیت آب و هوای کشور

  ﺳﻪشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ — ۱۴:۵۷
تعداد بازدید : ۱۳۲   
 تحلیل ایران -آخرین وضعیت آب و هوای کشور

در روز سه شنبه صبح در استان ها‌ی گیلان، مازندران، گلستان بارش باران، در برخی نقاط رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران،از بعدظهر روز سه شنبه با کاهش شدت بارش در غرب دریا‌ی خزر، استان گیلان، بارش در شرق خزر و شمال شرق کشور شدت یافته و شمال استان خراسان رضو‌ی را نیز در برخواهد گرفت.

 

سرعت وزش باد در این روز در استان خوزستان از بعدازظهر افزوده می‌شود و در برخی نقاط سبب وقوع گردوخاک و کاهش کیفیت هوا می‌گردد. در روز چهارشنبه بر شدت بارش در استان ها‌ی شرق دریا‌ی خزر و شمال شرق افزوده می‌شود و به دامنه ها‌ی جنوبی البرز، به استان هایی، چون البرز، تهران و بصورت خفیف استان مرکز‌ی و همدان نیز خواهد رسید.بارش در غرب دریا‌ی خزر در این روز پراکنده خواهد بود و دما در سواحل شمالی کشور بطور نسبی کاهش خواهد یافت وزش باد شدید و گردوخاک در استان خوزستان و همچنین استان بوشهر در این روز انتظار می‌رود.روز پنجشنبه ضمن ادامه بارش در استان ها‌ی مذکور، در زاگرس مرکزی، در جنوب استان سیستان و بلوچستان و ارتفاعات استان کرمان بارش باران گاهی با رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :