موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/12871 :کد

0

کشتی آزاد قهرمانی جهان/هادی از دور رقابت ها حذف شد

  یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ — ۰۳:۲۷
تعداد بازدید : ۳۴۶   
 تحلیل ایران -کشتی آزاد قهرمانی جهان/هادی از دور رقابت ها حذف شد

پرویز هادی نماینده وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد ایران در رقابت های قهرمانی جهان به دلیل شکست بلال ماخوف روسی برابر قهرمان جهان از ترکیه از دور رقابت ها حذف شد.

پرویز هادی نماینده وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد ایران در رقابت های قهرمانی جهان به دلیل شکست بلال ماخوف روسی برابر قهرمان جهان از ترکیه از دور رقابت ها حذف شد.

به گزارش تحلیل ایران، سومین وآخرین روز ازچهل و ششمین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی سال 2015 جهان ازساعت 21و 30 دقیقه شنبه شب به وقت تهران در ورزشگاه آرلینس آرنا شهر لاس وگاس آمریکا در وزن های 57، 71، 74 و 125 کیلوگرم آغاز شد که تا یکشنبه ادامه خواهد داشت.
پرویز هادی دارنده مدال طلای بازی های آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی در دور سوم رقابت های وزن 125 کیلوگرم برابر بلال ماخوف دارنده سه مدال طلای جهان ونقره المپیک لندن قرارگرفت. او که در این مبارزه تحت تأثیر نام این کشتی گیر روس قرار گرفته بود، مبارزه را با نتیجه 11 بر 2 واگذار کرد و از راهیابی به نیمه نهایی بازماند.
بلال ماخوف درمرحله نیمه نهایی این وزن با شکست 10 بر صفر مقابل طاها آکگل دارنده مدال طلای قهرمانی سال 2014 از صعود به فینال بازماند و این شکست نیز موجب حذف هادی از دور رقابت ها شد.
پهلوان سال 94 کشور در دور نخست به دلیل حاضر نشدن الکسی شیماروف قهرمان جهان و نفر دوم بازی های اروپایی ازبلاروس برنده میدان معرفی شد و در دور دوم سوسلان گاگلوف از اسلواکی را 10 بر صفر شکست داد.
حسن رحیمی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد با راهیابی به فینال وزن 57 کیلوگرم چهارمین سهمیه تیم ملی کشتی آزاد را نیز کسب کرد.
تیم ملی کشتی آزاد تاکنون دو مدال برنز توسط سید احمد محمدی (65 کیلوگرم) و علیرضا کریمی (86 کیلوگرم) و یک عنوان پنجمی توسط عباس طحان (97 کیلوگرم) و سه سهمیه المپیک 2016 ریو را در این وزنها به دست آورده است.
رقابت های کشتی آزاد قهرمانی سال 2015 جهان و کسب سهمیه المپیک 2016 ریو از 19 تا 22 شهریور در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار می شود. 
رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در وزن های57، 61، 65، 70، 74، 86، 97 و 125 کیلوگرم برگزار می شود و به غیر از وزن های61 و 70 کیلوگرم، سایر وزن ها می توانند سهمیه المپیک برزیل را بگیرند. 
در رقابت های جهانی آمریکا در 6 وزن المپیکی نفرات اول تا پنجم هر وزن سهمیه حضور در المپیک 2016 برزیل را کسب می کنند.

منبع:ایرنا

                               

کشتی     ایران     جام جهانی     لاس وگاس        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :