موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قضایی

a/128737 :کد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل

دادستان اردبیل انگیزه اصلی قاتل آتنا اصلانی را اعلام کرد

  چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ — ۱۹:۴۵
تعداد بازدید : ۴۹۹   
 تحلیل ایران -دادستان اردبیل انگیزه اصلی قاتل آتنا اصلانی را اعلام کرد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل انگیزه قاتل این دختر هفت ساله پارس آبادی را اعلام کرد.

به گزارش تحلیل ایران،ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل ضمن تسلیت به خانواده آتنا اصلانی و ابراز همدردی با شهروندان شهرستان پارس آباد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان انگیزه قاتل این دختر هفت ساله پارس آبادی را اعلام کرد.وی تصریح کرد: با دستور دادستان مرکز استان اردبیل تیم چهار نفره از متخصصان پزشکی قانونی با دقت معاینه جسد را انجام دادند.


دادستان مرکز استان اردبیل افزود: علیرغم گذشت مدت طولانی از قتل، تیم پزشکی آثار آزار و اذیت جنسی را تایید کرد.وی خاطرنشان کرد: قاتل ۴۲ ساله، متاهل، دارای فرزند و سابقه دار است.عتباتی به خانواده مقتول و اهالی شهرستان پارس آباد اطمینان داد که این پرونده در سریع‌ترین زمان رسیدگی خواهد شد و گفت: وفق دستور ریاست محترم دادگستری استان اردبیل و با نظارت دادستان مرکز استان، کلیه روند پرونده به صورت فوق العاده و خارج از نوبت مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت.


در همین زمینه : جزئیات جدید از پرونده قتل دختر هفت ساله پارس آبادی

میزان نوشت: آتنا اصلانی کودک 7 ساله اهل پارس آباد حدود سه هفته قبل برای دیدن پدرش از خانه خارج شد و به خانه باز نگشت تا اینکه دو روز گذشته پلیس جسد او را در خانه مظنونی  که بازداشت شده بود، پیدا شد.  متهم که از 5 روز بعد از دزدیده شدن آتنا مورد بازجویی قرار داشت، جسد دختربچه را به طور ماهرانه ای در پارکینگ خانه خود جاسازی کرده بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :