موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آلودگی هوا

a/128779 :کد

طبق اعلام هواشناسی؛

بحران هوا در نصف جهان

  پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ — ۱۹:۲۰
تعداد بازدید : ۵۳۴   
 تحلیل ایران -بحران هوا در نصف جهان

شاخصه های کنترل کیفیت هوای اصفهان از مرز بسیار ناسالم عبور کرد. همچنین آسمان کرمان نیز از صبح امروز شاهد گرد و غبار است.

به گزارش تحلیل ایران،در پی وقوع گرد و غبار در استان اصفهان از اواخر روز گذشته، شاخصه های کنترل کیفیت هوای اصفهان نشان از بحرانی بودن کیفیت هوا دارد.


میزان نوشت: براساس آمار کیفیت هوای اصفهان در 24 ساعته منتهی به صبح امروز، وضعيت كيفي هواي شهر اصفهان در ايستگاههاي مراقبت دائم بر حسب شاخص كيفي هوا از مرز بسیار ناسالم گذر کرده است.همچنین گرد وخاک شعاع دید افقی در کلانشهر کرمان را به 100متر رسانده است . مریم سلاجقه کارشناس هواشناسی استان گفت:گرد وخاک شعاع دید افقی در کلانشهر کرمان را به 100متر رسانده است .منشااین گرد وغبارها را که از شمال غرب وارد استان شده را دشتهای اصفهان دانست.وی به شهروندان کرمانی توصیه کرد :با توجه به پایداری این گرد وغبار تا پایان امروز بیماران قلبی، ریوی و کودکان در فضای باز تردد نکنند .این کارشناس هواشناسی استان همچنین افزود:برای شهرهای جنوبی، مرکزی و غربی بارش باران و رگبار پراکنده که در نقاط مختلف این مناطق شدت وضعف متفاوت دارد، پیش بینی می شود  و مردم این مناطق از صعود به ارتفاعات وتردد در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :