موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی قاچاق کالا و ارز

a/129021 :کد

کشف محموله ۵ میلیاردی پارچه‌های قاچاق در بندرعباس

  ﺳﻪشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ — ۱۲:۳۸
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -کشف محموله ۵ میلیاردی پارچه‌های قاچاق در بندرعباس

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس گفت: محموله ۵ میلیارد ریالی پارچه‌های قاچاق از یک دستگاه کامیون در شهرستان بندرعباس کشف شد.

به گزارش تحلیل ایران،سرهنگ محمد اسماعیل مشایخ بیان کرد: مأموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید میرزایی بندرعباس، حین کنترل تردد خودروها در لاین ترانزیت خروجی از بندرعباس به سمت حاجی‌آباد، یک دستگاه کشنده اسکانیا را که برابر اسناد و مدارک حامل بار چرم مصنوعی بود جهت بررسی تکمیلی به داخل ایستگاه هدایت کردند.


وی افزود: با توجه به دستپاچگی راننده و حالات روحی و روانی وی پس از هماهنگی و با حضور عوامل کالای قاچاق هرمزگان، نماینده گمرک و راننده خودرو در بررسی دقیق‌تر از کامیون مشخص شد 450 رول پارچه قاچاق به‌صورت کاملاً ماهرانه در انتهای کانتینر جاسازی‌ شده است.فرمانده انتظامی بندرعباس خاطرنشان کرد: بنا به نظر کارشناسان ارزش تقریبی اموال کشف‌شده پنج میلیارد ریال برآورد شده است که در این خصوص راننده دستگیر و به همراه پرونده متشکله به مراجع قضائی معرفی شد.


سرهنگ مشایخ گفت: این فرماندهی به‌صورت شبانه‌روزی و با دقت نسبت به برخورد با قاچاقچیان تلاش کرده و راه را بر این افراد سودجو که به اقتصاد کشور لطمه وارد می‌کنند، سد می‌کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :