موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شبکه های اجتماعی

a/129185 :کد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛

مذاکره با اینستاگرام درباره فیلترینگ هوشمند

  شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ — ۱۸:۲۱
تعداد بازدید : ۲۳۹   
 تحلیل ایران -مذاکره با اینستاگرام درباره فیلترینگ هوشمند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حال حاضر کمتر از یک هفته است که با مشکل عدم تاثیرگذاری فیلترینگ هوشمند روی اینستاگرام مواجه شده‌ایم که در حال مذاکره و حل مشکل هستیم.

به گزارش تحلیل ایران،محمود واعظی امروز از بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ دیدن کرد و در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران درباره انتقال سرورهای شبکه پیام‌رسان تلگرام به داخل کشور اظهار کرد: مذاکره ما برای انتقال سرورهای این پیام‌رسان همچنان در جریان است.


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه باید نحوه بهره‌برداری از این شبکه پیام‌رسان خارجی در ایران بررسی و تعیین شود، تصریح کرد: هنوز نتیجه نهایی در این خصوص اتخاذ نشده است.واعظی درباره اجرا نشدن فیلترینگ هوشمند روی شبکه اجتماعی اشتراک عکس و ویدئوی اینستاگرام متذکر شد: در این باره مذاکراتی با دبیر شورای عالی فضای مجازی داشته‌ایم تا بتوانیم سیاستگذاری واحدی را در ارتباط با آن تعریف کرده و بعد بتوانیم در خصوص آن وارد مذاکره شویم.

وی گفت: در حال حاضر کمتر از یک هفته است که با مشکل عدم تاثیرگذاری فیلترینگ هوشمند روی این شبکه مواجه شده‌ایم که در حال مذاکره و حل مشکل هستیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :