موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش و پرورش

a/129327 :کد

مدارس شاهد؛

زمان ثبت‌نام میان پایه‌های مدارس شاهد

  ﺳﻪشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ — ۱۲:۳۷
تعداد بازدید : ۲۹۱   
 تحلیل ایران -زمان ثبت‌نام میان پایه‌های مدارس شاهد

ثبت‌نام میان پایه مدارس شاهد آغاز شده است و تا ۱۰ مرداد ادامه دارد، دانش‌آموزان متقاضی باید برای تکمیل فرم مربوطه به مدارس شاهد مراجعه کنند.

به گزارش تحلیل ایران، تسنیم نوشت: ثبت‌نام میان پایه در مدارس شاهد آغاز شده است و دانش‌آموزان تا 10 مرداد برای ثبت درخواست خود فرصت دارند.متقاضیان می‌توانند با مراجعه به مدارس شاهد فرم‌های مربوط را تکمیل کنند و پس از بررسی و داشتن امتیاز لازم و تایید مدیر مدرسه و منطقه ثبت‌نام نهایی انجام می‌شود.برای ثبت‌نام دانش‌آموزان در میان پایه‌های مدارس شاهد اگر مدرسه ظرفیت خالی داشته باشد، امکان ثبت‌نام وجود دارد.


* ضوابط ثبت‌نام دانش‌آموزان عادی در مدارس شاهد

 این دانش‌آموزان درصورت داشتن شرایط علمی و عمومی مطابق با دستورالعمل ثبت نام و ظرفیت خالی مدارس ثبت‌نام می‌شوند.


* ثبت‌نام قطعی فرزندان طرح شاهد

 طرح شاهد شامل فرزند شهید، جانباز بالای 50 درصد و آزادگان است که ثبت‌نام آنها در مدارس شاهد قطعی است و جامعه ایثارگری نیز شامل هشت گروه از جمله فرزندان جانبازان زیر 50 درصد، رزمندگان و منسوبین شهدا هستند که این گروه به ترتیب اولویت در مدارس شاهد ثبت‌نام می‌شوند.


* میزان شهریه مدارس شاهد

این مبلغ بابت فعالیت‌های فوق برنامه و کلاس‌های تقویتی و جبرانی مدارس شاهد دریافت می‌شود.در دوره ابتدایی حداقل شهریه 380 هزار و حداکثر 580 هزار تومان، دوره متوسطه اول حداقل 440 هزار و حداکثر 660 هزار تومان و دوره متوسطه دوم حداقل 530 هزار و حداکثر 860 هزار تومان است. ساعات مکمل در مدارس ابتدایی دو ساعت در هفته، متوسطه اول و دوم 4 ساعت در هفته است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :