موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/129534 :کد

رضا یزدانی:

به مربیگری تیم ملی فکر هم نکردم

  یکشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ — ۰۹:۳۷
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -به مربیگری تیم ملی فکر هم نکردم

دارنده دو مدال طلای جهان با بیان اینکه هدفش از حضور در کادر فنی تیم ملی جوانان کمک به آزادکاران جوان برای حضور در مسابقه‌های جهانی است، گفت: اصلاً به مربیگری در تیم ملی فکر هم نکردم.

به گزارش تحلیل ایران،رضا یزدانی درباره کمک به تقی اکبرنژاد سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران و اینکه آیا قرار است به عنوان مربی در تیم ملی جوانان فعالیت کند، اظهار کرد: خیر، چنین قصدی ندارم. اکبرنژاد از دوستان بسیار نزدیک من است که با یکدیگر رفت و آمد خانوادگی داریم. به همین دلیل پس از صحبتی که با من داشت، دوست داشتم بتوانم به تیم ملی جوانان در آستانه حضور در مسابقه‌های جهانی کمک کنم.


آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم ایران با بیان اینکه اصلاً به مربیگری در تیم ملی فکر هم نکرده است، گفت: قصد من از حضور در تمرین‌های تیم ملی فقط کمک به آزادکاران جوان در آستانه مسابقه‌های جهانی است.دارنده دو مدال طلای جهان افزود: روزی که اکبرنژاد به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان معرفی شد، چند مرتبه با من صحبت داشت و پیشنهاد داد در کادر فنی تیم ملی فعالیت کند اما من قصدی برای مربی‌گری در کشتی در حال  حاضر ندارم و دوست دارم تا جایی که می‌توانم کشتی بگیرم که این موضوع تا چند ماه آینده مشخص خواهد شد. دو اردوی آخر تیم ملی جوانان را در کنارشان خواهم بود تا از لحاظ روحی و روانی و بدنی، به کشتی‌گیران جوان کشورم کمک کنم و هر تجربه‌ای که دارم در اختیارشان قرار دهم تا به موفقیت برسند.


وی با بیان اینکه هدفش از حضور در کنار مربیان تیم ملی جوانان کمک به این تیم است افزود: از سوی دیگر از آنجا که به دلیل عمل جراحی، فشار تمرینی چندانی ندارم فرصت کافی را در اختیار داشتم تا به تیم ملی جوانان کمک کنم و امیدوارم بتوانم مثمر ثمر باشم.یزدانی درباره آخرین وضعیت خود پس از انجام عمل جراحی و زمان بازگشتش به میادین گفت: خدا را شکر عمل موفقیت‌آمیزی داشتم و شرایطم خیلی بهتر از قبل شده است. در حال حاضر آرام آرام تمرین می کنم. نتیجه نهایی درباره اینکه آیا می‌توانم به کشتی بازگردم یا خیر، سه تا چهار ماه دیگر مشخص می‌شود. امیدوارم شرایطم به گونه‌ای باشد که بتوانم بار دیگر کشتی بگیرم چرا که اهدافی دارم که باید به آن برسم و دینم را به مردم ادا کنم.


وی افزود: تا جایی که بتوانم کشتی می‌گیرم اما اینکه سرنوشت من در نهایت به کجا ختم می‌شود را نمی‌دانم. متاسفانه آسیب دیدگی‌های مکرر باعث شد خاطره خوبی از المپیک نداشته باشم اما امیدوارم این بار وضعیتم به خوبی پیش برود و بتوانم توان حضور در المپیک ۲۰۲۰ را داشته باشم.یزدانی درباره پیش‌بینی خود از نتیجه تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران در مسابقه‌های جهانی فنلاند گفت: خوشبختانه شرایط بچه‌ها نسبتا خوب است اما مطمئناً کار سختی در مسابقه‌های جهانی خواهند داشت چرا که همه تیم‌ها با قدرت پا به این مسابقه‌ها می‌گذارند. قطعا کادر فنی تیم ملی تمهیدات لازم برای کسب موفقیت در این رقابت‌ها را اندیشیده است. امیدوارم کشتی‌گیران هم نکات مورد نظر کادر فنی تیم ملی را به خوبی در روز مبارزه پیاده کنند.


وی در پایان درباره پیش‌بینی خود از نتایج تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران در مسابقه‌های جهانی پاریس که از آخر مردادماه برگزار می‌شود، گفت: آرزو می‌کنم تیم ملی با دست پر به ایران بازگردد. نفرات غالب تیم ملی را جوانان تشکیل می‌دهند که آمده‌اند خود را نشان بدهند و جای نفرات باتجربه را بگیرند. ان‌شاءالله جوانان آزادکار از این فرصت استفاده کنند و کشتی‌های قابل قبولی بگیرند تا از حیثیت کشتی ایران به خوبی دفاع شود. کشتی ایران روز به روز در مسیر پیشرفت قرار دارد و ان‌شاءالله این مسیر با تلاش کشتی‌گیران همچنان ادامه داشته باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :