موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/12960 :کد

0

جوانی: وارد ائتلاف های دروغین نخواهیم شد

  یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۶:۱۳
تعداد بازدید : ۱۵۴   
 تحلیل ایران -جوانی: وارد ائتلاف های دروغین نخواهیم شد

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: اگر غرب دست از حمایت گروه‌های تروریستی بردارد ملت‌های منطقه امنیت و ثبات را به منطقه بازمی‌گردانند.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: اگر غرب دست از حمایت گروه‌های تروریستی بردارد ملت‌های منطقه امنیت و ثبات را به منطقه بازمی‌گردانند.

به گزارش تحلیل ایران سردار یدالله جوانی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه سیاست جمهوری اسلامی ایران در زمینه ائتلاف داعش بسیار روشن است، اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران بارها و بارها اعلام کرده که اگر غرب دست از حمایت گروه‌های تروریستی مانند داعش، جبهة النصره و القاعده بردارد، خود ملت‌های منطقه بدون هیچ کمکی، امنیت و آرامش و ثبات را به منطقه بازمی‌گردانند.

وی با تاکید براینکه ملت‌های منطقه زخم‌خورده گروه‌های تروریستی زاییده غرب و آمریکا هستند، تصریح کرد: آنچه واضح است غرب در مسئله مبارزه با تروریسم به هیچ وجه صادق نیست و حتی عامل اصلی ایجاد بحران تروریست‌ها و جنایات آنان است و لذا ملت ایران و ملت‌های منطقه، هیچ‎گاه نشست‌های دوستان سوریه را فراموش نمی‌کنند که در آن از گروه‌های تروریستی حمایت شد.

مشاور عالی ولی فقیه در سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: تا زمانی که صداقت آمریکا و غرب در مسئله مبارزه با تروریسم ثابت نشود، ورود به این گونه ائتلاف‌ها بی‌پایه و اساس و بی‌معنی است. مقام معظم رهبری در مورد اعلام آمادگی آمریکا برای مبارزه با داعش به همراه ایران فرمودند که آمریکا نیت پاکی ندارد و ایران هرگز وارد این ائتلاف نمی‌شود. در این مدت نیز مشخص شد که هدف این ائتلاف مبارزه با داعش نیست؛ بلکه هدف اصلی مدیریت داعش است.

سردار جوانی در پایان تأکید کرد: اساس ایجاد داعش، ضربه زدن به انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی و جمهوری اسلامی است. بنابراین بهترین راه کمک کردن غرب و آمریکا برای از بین بردن داعش، پایان حمایت از آن‌هاست و اگر این اتفاق بیفتد، ملت‌های منطقه در کوتاه‌ترین زمان، داعش را به درک واصل می‌کنند.

منبع : تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :