موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/129608 :کد

سرپرست تیم ملی والیبال:

جریمه بسیار سنگینی در انتظار عادل غلامی خواهد بود

  دوشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ — ۱۲:۰۳
تعداد بازدید : ۱۶۰   
 تحلیل ایران -جریمه بسیار سنگینی در انتظار عادل غلامی خواهد بود

سرپرست تیم ملی والیبال گفت: جریمه بسیار سنگینی در انتظار عادل غلامی است و شاید از تیم ملی کنار گذاشته شود.

به گزارش تحلیل ایران،امیر خوش خبر درباره اتفاق رخ داده در تمرین امروز تیم ملی والیبال ایران و ترک کردن تمرین از سوی عادل غلامی، اظهار داشت: تا امروز تمرینات خوب و منظمی پشت سر گذاشته بودیم و بازیکنان به طور کامل در اختیار کادر فنی بودند و هیچ حاشیه ای وجود نداشت. نقطه قوت تیم ملی نظم و انضباط حاکم بر تیم ملی بود اما متاسفانه در اواخر تمرین امروز و در آستانه سفر تیم به ترکیه، بین عادل غلامی و یکی از بازیکنان درگیری لفظی پیش آمد که متاسفانه غلامی حرکت خوبی انجام نداد و تمرین را به حالت قهر ترک کرد.


وی افزود: این مسئله از دید کادر فنی و به خصوص شخص ایگور کولاکوویچ یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که یک بازیکن می تواند مرتکب شود، صرف نظر از اینکه چه کسی در این درگیری لفظی مقصر بوده است. مهم این است که غلامی در آن لحظه نتوانست بر اعصاب خود مسلط باشد و تصمیم حرفه ای بگیرد. این بازیکن باید تا پایان تمرین صبر می کرد و مشکلش را مطرح می کرد، همانطور که پیش از این هم چنین کاری انجام می شد.خوش خبر گفت: کادر فنی و شخص کولاکوویچ مجبور است تصمیم سختی در این زمینه بگیرد اما این کار را به فردا موکول کرده ایم تا با فکر دقیق تری تصمیم گیری شود اما بر اساس حرف هایی که کولاکوویچ می زد و دیگر اعضای کادر فنی هم از آن حمایت می کردند، جریمه بسیار سنگینی به خاطر درآوردن پیراهن تیم ملی و ترک زمین وسط تمرین در انتظار غلامی خواهد بود اما اینکه میزان این جریمه چقدر باشد تا فردا مشخص خواهد شد.


وی ادامه داد: غلامی تا امروز یکی از منظم ترین افراد اردو بود و هیچوقت دیر نیامد و غیبت غیر موجه نداشت و همیشه با قلبش و تمام وجودش برای تیم ملی بازی می کرد و با روحیه بالا و صورت خندانش بازیکن بسیار مثبتی بود اما بازیکنان گاهی اوقات از نظر روحی و روانی مشکلاتی پیدا می کنند و تصمیمات اشتباهی می گیرند.


سرپرست تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است این جریمه سنگین، کنار گذشتن غلامی از تیم ملی باشد؟ گفت: بله، یکی از احتمالات خیلی قوی این است که غلامی کاملا از تیم خط بخورد. نظر کولاکوویچ این است که من غلامی را کنار نمی گذارم، خودش تصمیم گرفت اردو را ترک کند و اگر از کنار این موضوع به سادگی بگذریم، اداره تیم دشوار خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، وی در پاسخ به این سوال که اگر غلامی خط بخورد، ممکن است بازیکن دیگری جایگزین او شود،خاطرنشان کرد: خوشبختانه هنوز لیست نهایی تیم را برای مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان نداده ایم و قطعا باید نفرات دیگری جایگزین او شوند. من عادل غلامی را خیلی دوست دارم و امیدوارم کار به اینجا کشیده نشود اما اگر کولاکوویچ به خاطر مصالح تیم و ادامه کار تیم با نظم و انضباط تصمیمی بگیرد مجبور هستیم اطاعت کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :