موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/129611 :کد

نماینده مجلس نمایندگان آمریکا؛

'مایک پنس' برای جانشینی ترامپ برنامه ریزی می کند

  دوشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ — ۱۳:۰۰
تعداد بازدید : ۱۵۱   
 تحلیل ایران -'مایک پنس' برای جانشینی ترامپ برنامه ریزی می کند

«ماکسین واترز» نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا گفت: «مایک پنس» معاون ریاست جمهوری این کشور برنامه ریزی می کند تا درصورت استیضاح دونالد ترامپ، جانشین وی شود.

به گزارش تحلیل ایران، واترز در توئیتر نوشت: مایک پنس برای تحلیف برنامه ریزی می کند. 'پریبوس' و 'اسپایسر' دوره انتقالی را هدایت می کنند.

 

ایرنا نوشت: اشاره او به «رینس پریبوس» رئیس سابق ستاد کارکنان کاخ سفید و «شان اسپایسر» سخنگوی پیشین کاخ سفید است. 'پریبوس' چند روز پیش برکنار و اسپایسر استعفا داد.هیل نوشت: آغاز روند استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در آینده نزدیک غیرمحتمل است. واترز از اصلی ترین مخالفان ترامپ در کنگره است که بارها مساله برکناری ترامپ را مطرح کرده است. به نوشته روزنامه ایندیپندنت، واترز در ماه مه گفته بود: او فردی است که من متعهد به استیضاح او هستم. او یک دروغگو و دغلکار است.«آل گرین» و «براد شرمن» دو نماینده حزب دموکرات چند هفته پیش در طرحی خواستار استیضاح ترامپ شده بودند. آنان اعلام کردند که ترامپ با اخراج جیمز کومی از ریاست اف.بی.آی در زمانی که وی مشغول تحقیق در پرونده روسیه بوده، مانع از اجرای عدالت شده است.اف.بی.آی درحال تحقیق درباره ارتباط نزدیکان ترامپ با روس ها و مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.
استیضاح ترامپ به حمایت اکثریت اعضای مجلس نمایندگان و دو سوم اعضای سنا نیاز دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :