موضوعات ‌مرتبط: سیاسی شهرداری

a/129793 :کد

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران؛

آخرین اخبار از انتخاب شهردار تهران

  پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ — ۱۳:۳۹
تعداد بازدید : ۲۵۳   
 تحلیل ایران -آخرین اخبار از انتخاب شهردار تهران

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: آقای نجفی مایل است کاندیدای شهرداری مانده و برنامه جدی ارائه دهد و در صورتی که شورا استقبال کند، شهردار تهران شود.

به گزارش تحلیل ایران، تسنیم نوشت: علی‌محمد نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با اشاره به برگزاری جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران ، اظهار داشت: در جلسه اخیر اخباری مربوط به کابینه و همچنین شورای شهر بررسی و بحث شد. مهمترین بحث جلسه این بود که آقای نجفی مایلند کاندیدای شهرداری بمانند و برنامه جدی ارائه کنند و در صورتی که شورا استقبال کند، شهردار تهران شوند.


وی افزود: تا چند روز گذشته آقای نجفی برای شهرداری تهران مصمم بودند. آقای مرعشی هم گفتند "اگر اعضای شورا بخواهند برنامه خود را ارائه می‌دهم، اما اگر نجفی تا آخر مصمم باشد با وی رقابت نمی‌کنم."نمازی با اشاره به اینکه اعضای کمیته آموزش حزب به تصویب شورای مرکزی رسید، گفت: ریاست این کمیته بر عهده خانم سعیدی نماینده تهران و عضو شورای مرکزی حزب است. عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با اشاره به برگزاری کنگره‌های استانی حزب در دو ماه آبان و آذر، اظهار داشت: در این کنگره‌ها انتخابات شوراهای استانی انجام می‌شود. همچنین کنگره سراسری قرار است در دهه سوم دی‌ ماه همزمان با سالگرد وفات آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی برگزار شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :