موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث-انتظامی

a/131033 :کد

شوهرم را کشتم چون به من خیانت می‌کرد!

  چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ — ۱۱:۰۴
تعداد بازدید : ۲۳۳   
 تحلیل ایران -شوهرم را کشتم چون به من خیانت می‌کرد!

زن جوان وقتی ازخیانت همسرش باخبرشد،درجریان مشاجره شدیدودرگیری خونین اوراباچاقوی آشپزخانه کشت. عامل جنایت خانوادگی، صبح دیروزپس ازانتقال اززندان به دادگاه کیفری یک استان تهران،پای میزمحاکمه ایستاد.

به گزارش تحلیل ایران،بیست و چهارم تیر سال پیش، در جریان مشاجره خونین زن و شوهری در آپارتمانشان واقع در خیابان سبلان تهران زن جوان در حالی که دست‌هایش آلوده به خون همسرش بود با پلیس تماس گرفت و گفت: «من شوهرم را کشته‌ام.»


با اعتراف لیلای 34 ساله به قتل شوهرش، بازپرس جنایی پس از بازجویی‌های لازم او را به زندان زنان انتقال داد. جلسه محاکمه این زن صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور قاضی غفاری - مستشار ارشد دادگاه - برگزار شد. ابتدا نماینده دادستان متن کیفرخواست علیه متهم را که به قتل عمد شوهرش اعتراف کرده بود قرائت کرد. سپس وکیل خانواده مقتول به نمایندگی از آنها در دادگاه حضور یافت و خواستار قصاص زن جوان شد.


آنگاه لیلا پای میز محاکمه ایستاد تا از خود دفاع کند. او گفت: چند وقتی بود که به تماس‌های تلفنی شوهرم فریدون، ظنین شده بودم تا اینکه فهمیدم با دختر جوانی دوست شده است. سر همین مسأله چندین بار با هم درگیر شدیم به‌طوری که ذهنم دیگر به هم ریخته بود. ما یک دختر پنج‌ساله داشتیم و هر وقت به جدایی فکر می‌کردم خودم را در بن‌بست می‌دیدم.


این زن ادامه داد: روز حادثه فریدون پس از مشاجره لفظی کتکم زد و من که دیگر جانم به لبم رسیده بود و نمی‌توانستم سایه سنگین یک دختر را که شوهرم تمام اوقاتش را با او می‌گذراند تحمل کنم به آشپزخانه رفتم که چشمم به چاقو افتاد. آن را برداشتم و با پریشان‌حالی به شوهرم حمله کردم و ضربه‌ای زدم. من هیچ وقت قصد کشتن همسرم را نداشتم و در آن لحظه فقط می‌خواستم او را بترسانم چون مرا بشدت کتک زده بود. حالا هم از مرگ هیچ ترسی ندارم اما تنها نگرانی‌ام، سرنوشت نامعلوم و مبهم تنها دخترم است. به همین خاطر از خانواده شوهر مرحومم و قضات دادگاه عاجزانه درخواست دارم مرا به خاطر دخترم وبه خاطر جوانی‌ام ببخشند. من از وقتی بازداشت شده‌ام نتوانسته‌ام براحتی دخترم را ببینم و روزها و شب‌هایم را با کابوس مرگ می‌گذرانم.


پس از پایان محاکمه، قضات وارد شور شدند تا حکمشان را درباره این زن صادر کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :