موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/13119 :کد

0

«قانون‌مداری» مهم‌ترین تکیه‌گاه مسئولان در نظام اسلامی است‌

  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ — ۲۳:۰۱
تعداد بازدید : ۲۴۹   
 تحلیل ایران -«قانون‌مداری» مهم‌ترین تکیه‌گاه مسئولان در نظام اسلامی است‌

رئیس مجلس خبرگان رهبری قانونمداری در نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان مهم‌ترین تکیه‌گاه مسئولان را مورد تاکید قرار داد و گفت: تدبیر در تمام امور و اجرای قوانین رمز موفقیت در انجام وظایف است.رئیس مجلس

رئیس مجلس خبرگان رهبری قانونمداری در نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان مهم‌ترین تکیه‌گاه مسئولان را مورد تاکید قرار داد و گفت: تدبیر در تمام امور و اجرای قوانین رمز موفقیت در انجام وظایف است.

 

به گزارش تحلیل ایران،به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی صادقی استاندار قم پیش از ظهر امروز با آیت‌الله محمد یزدی رئیس مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.

آیت‌الله یزدی در این دیدار در سخنانی شهر مقدس قم را مرکز بروز انقلاب فکری در جامعه بشریت خواند و اظهارداشت: امروز به برکت امام خمینی (ره)، دنیا به قم نگاه ویژه‌ای دارد.

وی پیدایش و دوام و قوام انقلاب اسلامی را از قم دانست و تصریح کرد: دشمنان انقلاب‌های زیادی را تغییر داده‌اند، اما پشتوانه روحانیت و انقلابیون اصیل سبب ناکامی دشمن در این عرصه شده است.

رئیس مجلس خبرگان رهبری بُعد زیارتی قم را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: وجود حوزه‌های علمیه و مراکز علمی معتبر از ویژگی‌های منحصر بفرد این شهر است.

آیت‌الله یزدی قانونمداری در نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌عنوان مهم‌ترین تکیه‌گاه مسئولان را مورد تاکید قرار داد و افزود: تدبیر در تمام امور و اجرای قوانین رمز موفقیت در انجام وظایف است.

سید مهدی صادقی استاندار قم نیز در این دیدار، خدمت در قم را توفیق الهی دانست و با اشاره به راهبردهای کاری خود گفت: رهنمودهای علما و مراجع عظام سرلوحه کار مدیران ادارات است.

استاندار قم تهیه و تدوین سند چشم انداز قم و تعیین اولویت‌های اساسی آن را مورد توجه قرار داد و افزود: حرکت رو به جلوی استان قم براساس یک الگوی برنامه ریزی شده خواهد بود.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به نقشه راه توسعه قم خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌ها برای رشد همه‌جانبه استان براساس طرح آمایش سرزمین و طرح تفضیلی شهر قم است.

وی جایگاه فرهنگی و دینی قم را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: استفاده از پتانسیل‌های فرهنگی و مذهبی این شهر در دستور کار مسئولان استان است.

صادقی همچنین مسئله کاهش منابع آبی قم را مورد توجه قرار داد و افزود: تغییر الگوی کشت و اصلاح روش مصرف از مهم‌ترین راه‌های مقابله با این چالش است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :