موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بانک

a/13134 :کد

0

رفع تحریم‌ها کمکی به سودآوری بانک‌ملی

  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ — ۰۸:۳۶
تعداد بازدید : ۲۵۹   
 تحلیل ایران -رفع تحریم‌ها کمکی به سودآوری بانک‌ملی

مسئولان کانون‌های بازنشستگی بانک ملی ایران در سراسر کشور با عبدالناصر همتی مدیرعامل این بانک دیدار و مسائل و دیدگاه‌های خود را با وی مطرح کردند.

به گزارش تحلیل ایران، مدیرعامل بانک ملی ایران در این نشست گفت: بانک ملی ایران 87 سال با افتخار به مردم ایران خدمت کرده و بخش مهمی از این فعالیت‌ها بر دوش افرادی بوده که امروز افتخار بازنشستگی دارند و ما نیز افتخار داریم این راه را با موفقیت ادامه دهیم و جایگاه بانک ملی ایران را بیش از گذشته ارتقا دهیم.

همتی به تلاش‌های صورت گرفته ظرف دو سال مدیریت خود در بانک اشاره کرد و افزود: امروز وضعیت بانک ملی ایران به نحوی است که در چارچوب سیاست‌های دولت تدبیر و امید نقش برجسته‌ای در تامین مالی پروژه‌های توسعه‌ای و خدمات اجتماعی دارد.

وی با اشاره به اهمیت تاثیر قدمت بانک ملی ایران در اعتماد مردم، به الزامات فعالیت بانک‌ها در شرایط رقابتی امروز پرداخت و گفت: در صورتی که قدمت بالای یک موسسه بانکی همراه با پیشرفت در زمینه‌های عملکردی نظیر توسعه بانکداری الکترونیک، کاهش مطالبات معوق، توسعه بانکداری بین‌الملل، ارائه محصولات متنوع بانکی و… باشد، افتخاری دوچندان ایجاد می‌شود.

همتی با اشاره به محدودیت‌های بودجه‌ای و قانونی در زمینه مسائل رفاهی و معیشتی به تشریح اقدامات مهم هیأت مدیره بانک برای ارتقای وضعیت معیشتی همکاران شاغل و بازنشسته علی‌رغم همه محدودیت‌ها ظرف دو سال اخیر پرداخت.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی حال حاضر کشور، پیگیری مسائل رفاهی و معیشتی بازنشستگان را امری مهم و ضروری عنوان کرد.

همتی افزود: هیأت مدیره با تمام توان به دنبال اصلاح وضعیت درآمدی و ارتقای جایگاه بانک هستند، از طرفی توافق صورت گرفته با دولت‌های غربی و رفع تحریم‌های بانک ملی ایران شرایط مناسبی را ایجاد می‌کند و فعالیت‌های ارزی و بین‌المللی گسترش خواهد یافت که کمک زیادی به سودآوری بانک خواهد کرد، در نتیجه امکان بیشتری برای پشتیبانی رفاهی از همکاران ایجاد می‌شود.


ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :