موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/13162 :کد

0

کشتی گیر ناپدید شده در آمریکا پیدا شد

  دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ — ۱۲:۰۳
تعداد بازدید : ۱۸۵   
 تحلیل ایران -کشتی گیر ناپدید شده در آمریکا پیدا شد

دبیر فدارسیون کشتی کشورمان اخبار جدیدی را در مورد محسن حاجی پور کشتی گیری که در آمریکا ناپدید شده بود ارائه داد.

دبیر فدارسیون کشتی کشورمان اخبار جدیدی را در مورد محسن حاجی پور کشتی گیری که در آمریکا ناپدید شده بود ارائه داد.
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگارن،محسن حاجی پور فرنگی کار وزن 59 کیلو گرم کشورمان که به عنوان کشتی گیر ذخیره راهی رقابت های جهانی 2015 در لاس وگاس آمریکا شده بود پس از بازگشت اعضای تیم ملی فرنگی که بامداد روز یشکنبه(22 شهریورماه)از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد ایران شدند به همراه سایرین بازنگشت . گفته می شود او پس از ترک لاس وگاس در شهر لس آنجلس از اعضای تیم جدا شده و هنوز خبر چندان قطعی در مورد وضعیت او در دست نیست.

بر هیمن اساس حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون کشتی اظهار داشت:محسن حاجی پور بدون هماهنگی و اطلاع تصمیم گرفته چند روزی در کشور آمریکا بماند که این موضوع از نظر فدارسیون کشتی کار کاملاً غیر منطقی و غلطی است اما با اطلاعاتی که هم اکنون ما در اختیار داریم قرار است او به همراه تیم آزاد راهی ایران شود.

بنی تمیم عنوان کرد:از دوستان عزیز خواهش می کنم از هر گونه پیش داوری و اظهار نظر های بی اساس پرهیز کنند و اجازه دهند هر زمان اتفاقی رخ داد آن را تحلیل کنند شما مطمئن باشید فدارسیون کشتی به عنوان یک مرجع که همواره در امر شفاف سازی و تشریح حقایق صاحب قدم بوده در مورد مسائل پیش آمده نیز اگر موردی باشد به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد.

گفتنی است در پایان رقابت های جهانی کشتی فرنگی که در لاس وگاس آمریکا برگزار شد، روسیه با یک طلا، 4 برنز و 45 امتیاز قهرمان شد.آذربایجان با کسب یک مدال طلا، یک نقره، یک برنز و 39 امتیاز به مقام دوم رسید. اوکراین با یک مدال طلا، یک نقره، 2 برنز و 35 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد. ایران هم با نقره رضایی و ۲ برنز قادریان و اخلاقی به همراه پنجمی عبدولی با 31 امتیاز چهارم شد.

ایران همچنین در وزنهای 98، 85 و 75 کیلوگرم سه سهمیه المپیک گرفت و برای تصاحب سه سهمیه باقی مانده، ملی پوشان باید به مسابقات گزینشی بروند. در مجموع در این رقابت ها در شش وزن المپیکی(به جزء اوزان 71 و 80 کیلوگرم) 36 نفر سهمیه المپیک را به دست آوردند.، که روسیه و آذربایجان در چهار وزن سهمیه المپیک را کسب کردند، و ایران و اوکراین در سه وزن به این مهم دست یافتند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :