موضوعات ‌مرتبط: ورزشی تکواندو

a/131741 :کد

طبق گزارش؛

سومین طلای تکواندو درسبد کاروان ایران

  جمعه ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ — ۱۸:۰۵
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -سومین طلای تکواندو درسبد کاروان ایران

سعید رجبی تکواندوکار وزن منهای ۸۷ کیلوگرم دانشجویان ایران در دیدار فینال این وزن در بازی های دانشجویان جهان با غلبه بر حریفی از کره جنوبی سومین مدال طلا کاروان کشورمان را کسب کرد.

به گزارش تحلیل ایران به بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان در چین تایپه ،امروز مسابقات تکواندو در ورزشگاه تائویان پیگیری شد و سعید رجبی تکواندو کار وزن منهای 87 کیلوگرم کشورمان موفق شد در نبردی هیجان انگیز حریف کره ای خود را 8 بر 6 مغلوب کند و فاتح مدال طلا شود.


ایرنا نوشت: وی در راند اول 2 برصفر از لی سوینگ وان از کره‌‌جنوبی عقب افتاد.در راند دوم نیز 6 بر 2 عقب بود. تا اینکه در سومین راند 6 بر 6 مقابل حریف ایستاد و در مرحله آخر با کسب 2 امتیاز بیشتر از حریف، فاتح این دیدار شد.به این ترتیب او سومین مدال طلای کاروان ایران را کسب کرد.میرهاشم طباطبایی دیگر نماینده کشورمان در فینال مسابقات وزن منهای 63 تا دقایقی دیگر برای کسب طلا خواهد جنگید.امروز همچنین ناهید کیانی، تکواندوکار وزن منهای 53 کیلوگرم کشورمان صاحب مدال برنز شد.فاطمه مصطفایی، در وزن منهای 73 کیلوگرم در دور نخست 4 بر 3 مغلوب سوده بولوت از ترکیه شد و از دور مسابقات کنار رفت.رقابت های تکواندو در بخش تیمی فردا نیز ادامه دارد .

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :