موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد

a/131865 :کد

وزیر امور اقتصادی و دارایی؛

"دهه شصتی" که دستیار وزیر اقتصاد شد

  یکشنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۶ — ۲۰:۴۱
تعداد بازدید : ۱۶۸   
 تحلیل ایران -"دهه شصتی" که دستیار وزیر اقتصاد شد

مسعود کرباسیان طی حکمی محمد هیراد حاتمی فر را به عنوان دستیار وزیر امور اقتصادی و دارایی منصوب کرد.

 به گزارش تحلیل ایران، وزیر امور اقتصادی و دارایی در راستای تاکید رییس جمهور برای بکارگیری مدیران و نیروهای جوان در وزارتخانه ها امروز طی حکمی محمد هیراد حاتمی فر را به عنوان دستیار خود در وزارت اقتصاد منصوب کرد.


در حکم صادره از سوی کرباسیان آمده است؛ نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی‌های ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت "دستیار اینجانب" منصوب می‌شوید. توفیق و سربلندی جنابعالی در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله را از خداوند منان مسئلت دارم.بر پایه این گزارش، محمد هیراد حاتمی فر مشاور رییس کل گمرک ایران، عضو شورای پژوهشی دیده بان اتاق بازرگانی ایران، عضو شورای مشورتی اطلاع رسانی اتاق بازرگانی تهران و عضو شورای هماهنگی اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی بوده است.

حاتمی فرد از سال 1384 فعالیت های رسانه ای خود را آغاز کرد و طی این مدت در رسانه‌هایی مانند روزنامه شرق، روزنامه اعتماد، روزنامه همشهری، ماهنامه صنعت و توسعه، ماهنامه همشهری ماه، همشهری اقتصاد، آینده نگر و خبرگزاری خبرآنلاین و ایسنا قلم زده است. تهیه کنندگی و اجرای برنامه های اقتصادی در رادیو و تلویزیون از دیگر سوابق وی است.گفتنی است محمد هیراد حاتمی فر، متولد 1364 و دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی با گرایش مالی است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :