موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی عتبات عالیات

a/131957 :کد

سازمان حج و زیارت؛

آغاز نام‌نویسی سفرهای عتبات ماه محرم

  ﺳﻪشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ — ۱۶:۲۷
تعداد بازدید : ۳۴۵   
 تحلیل ایران -آغاز نام‌نویسی سفرهای عتبات ماه محرم

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: مشتاقان سفر زیارتی عتبات عالیات در ایام تاسوعا و عاشوری حسینی از فردا با مراجعه به سامانه جامع عتبات این سازمان، نام‌نویسی خود را در کاروانهای عتبات اقدام کنند.

به گزارش تحلیل ایران،سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای از آغاز نام‌نویسی مشتاقان سفر زیارتی عتبات عالیات برای ایام محرم الحرام و روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.


در متن اطلاعیه این سازمان آمده است: با عنایت به برنامه‌ریزی صورت گرفته، مشتاقان سفر زیارتی عتبات عالیات برای اعزام‌های بازه زمانی 31 شهریور لغایت ششم آبان ماه 1396 از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه هشتم شهریورماه 96 می‌توانند با مراجعه به سامانه www.atabat.org.ir نسبت به ثبت‌نام در کاروانهای عتبات (ثبت نام بدون قرعه کشی) اقدام کنند.


تسنیم نوشت: گفتنی است کسانی که برای نخستین بار می‌خواهند در سامانه جامع عتبات سازمان حج و زیارت(www.atabat.org.ir) برای سفر زیارتی عتبات عالیات نام نویسی کنند ابتدا باید در این سامانه به عنوان کاربر جدید ثبت‌نام انجام دهند و بعد از این ثبت‌نام، ظرفیتهای خالی کاروانهای عتبات استان مورد نظر جهت نام‌نویسی برای کاربر جدید قابل نمایش خواهد بود.متقاضیان این سفر زیارتی با مراجعه به سامانه مذکور و همراه داشتن اطلاعات فردی می‌توانند برای خود و همسفران شان ثبت‌نام کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :