موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/132041 :کد

سخنگوی سازمان آتش نشانی؛

استقرارتیم های امدادی همزمان با روزعرفه و عیدقربان در اماکن مذهبی

  پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ — ۱۷:۱۳
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -استقرارتیم های امدادی همزمان با روزعرفه و عیدقربان در اماکن مذهبی

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از استقرار نیروهای امدادی این سازمان همزمان با برگزاری آیین های معنوی روز عرفه و نماز عید قربان در تکایا، مساجد و اماکن مذهبی پرازدحام پایتخت خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، سیدجلال ملکی روز پنج شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: تیم های عملیاتی آتش نشان در آستانه برگزاری مراسم پرفیض دعای عرفه در اماکن مذهبی مهم شهر تهران از جمله امامزاده صالح (ع)، حرم عبدالعظیم حسنی(ع)، مصلای بزرگ امام خمینی(ره) و مهدیه تهران مستقر می شوند.

 

وی اظهار کرد: همزمان با عید سعید قربان و برگزاری نماز عید نیز تمامی ایستگاه های آتش نشانی شهر تهران در آماده باش کامل خواهند بود. ملکی افزود: درهمین ارتباط نیروهای آتش نشان در روز عید قربان و همزمان با برگزاری نماز عید در مکان های اقامه نماز مستقر می شوند. سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از عموم شهروندان درخواست کرد که در صورت بروز و یا مشاهده هرگونه حادثه ای مراتب را از طریق سامانه تلفنی 125 گزارش کنند.مدیر روابط عمومی اورژانس تهران نیز درهمین ارتباط گفت: تیم های امداد و درمان اورژانس تهران نیز در روز عرفه و عید قربان به همراه تجهیزات مناسب در مساجد و مکان های مذهبی مستقر می شوند. حسن عباسی نیز از شهروندان تهرانی درخواست کرد موارد نیاز به حضور تیم های درمانی را از طریق سامانه 115 اعلام کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :