موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری - انتظامی

a/132399 :کد

طبق گزارش؛

کلاهبرداری به بهانه کمک به عتبات عالیات

  پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ — ۲۱:۲۳
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -کلاهبرداری به بهانه کمک به عتبات عالیات

فرمانده انتظامی نیشابور گفت: ۲ نفر که به بهانه کمک به عتبات عالیات اقدام به جمع آوری کمک از سطح روستاهای این شهرستان می کردند شناسایی و دستگیر شدند.

 به گزارش تحلیل ایران،سرهنگ حسین بیات مختاری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در پی گزارش شهروندان مبنی بر جمع آوری مشکوک کمک برای عتبات و عالیات از سوی 2 مرد جوان در سطح روستاهای بخش سرولایت بلافاصله ماموران انتظامی پاسگاه کلاته محمد جان بخش سرولایت به محل اعزام شدند.

 
وی ادامه داد: در تحقیقات میدانی مشخص شد این افراد که بومی خراسان نیستند با یک دستگاه پیکان وانت در مراجعه به روستاها با چرب زبانی و برانگیختن احساسات اهالی کمک و نذری آنان را شامل وجه نقد و احشام برای عتبات و عالیات جمع آوری می کنند.وی گفت: ماموران این 2 نفر را برای ادامه تحقیقات به مقر انتظامی منتقل کردند و متهمان در مواجهه با ادله و مستندات پلیسی تاکنون به چهار فقره کلاهبرداری با شگرد جمع آوری کمک به عتبات عالیات اعتراف کرده اند و تحقیق در این زمینه ادامه دارد.مرکز شهرستان 450 هزار نفری نیشابور در فاصله 122 کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.نیشابور مرکب از چهار بخش مرکزی، زبرخان، سرولایت و میان جلگه 431 روستا دارد. 163 هزار نفر از جمعیت این شهرستان ساکن روستاها هستند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :