موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راهنمایی و رانندگی

a/132790 :کد

کنترل وترافیک پلیس راه ؛

ممنوعیت تردد خودرو از کرج به سمت مرزن آباد

  شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ — ۲۲:۱۶
تعداد بازدید : ۲۴۲   
 تحلیل ایران -ممنوعیت تردد خودرو از کرج به سمت مرزن آباد

رئیس مرکز فرماندهی کنترل وترافیک پلیس راه البرز گفت که تردد وسایل نقلیه به منظور تخلیه بارترافیکی ازکرج به سمت مرزن آباد دقایقی پیش ممنوع شد.

به گزارش تحلیل ایران،سروان علی بابازاده عصر شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: با توجه به حجم بالای تردد وترافیک سنگین دقایقی پیش تردد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و تا تخلیه بارترافیکی دامه دارد.

وی اضافه کرد: اکنون تردد وسیله نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شده است.با توجه به یک طرفه شدن محورکرج -چالوس برخی رانندگان به سرعت خودرو خود افزوده که سبب حوادث ناگوار رانندگی می شود که می طلبد ضمن رعایت قوانین راهنمایی ورانندگی با سرعت مطمئنه رانندگی و ازهرگونه سبقت بی مورد بویژه در پیچ جاده خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس اجرا شده است . بابازاده افزود: برخی رانندگان به دلیل عجله و شتاب ازشانه خاکی راه تردد می کنند که این حجم ترافیک را افزایش داده و موجب گره ترافیکی خواهد شد.وی به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :