موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری - انتظامی

a/132882 :کد

طبق گزارش؛

توصیه پلیس به مسافران تابستانی

  دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ — ۱۹:۴۶
تعداد بازدید : ۲۴۰   
 تحلیل ایران -توصیه پلیس به مسافران تابستانی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: همزمان با اتمام تعطیلان تابستانی این هفته با حجم بالای تردد در جاده ها رو به رو هستیم و امروز و فردا بهترین زمان بازگشت از سفر است.

به گزارش تحلیل ایران، مهر نوشت: سرهنگ نادر رحمانی  با اعلام اینکه شهریور ماه پرتردد ترین و پر حادثه ترین ماه سال از نظر وقوع تصادفات جاده ای است افزود: در حال حاضر شاهد بار ترافیکی روان در اکثر محورهای مواصلاتی کشور هستیم و تنها در یکی از محورهای شمالی، بار ترافیکی نیمه سنگین گزارش شده است.


 وی گفت: بر اساس گزارش‌های موجود در حال حاضر ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده چلاو تا تونل شماره یک نیمه سنگین گزارش شده است. نقشه ترافیکی کشور نشان می‌دهد امروز و فردا مناسب‌ترین روزها برای بازگشت مسافران است و توصیه پلیس به مسافران این است که حتی المقدور با مدیریت زمان سفر، بازگشت خود را برای امروز و فردا برنامه‌ریزی کنند.رحمانی افزود: پلیس تمهیدات ترافیکی خاصی را برای روزهای پایان هفته در نظر گرفته است که محدودیت های ترافیکی و ترددی از سوی پلیس راهور قطعا اطلاع رسانی خواهد شد.وی همچنین با اشاره به اینکه مسافران  باید برای جلوگیری از تصادفات احتمالی مسیر برگشت خود را مدیریت کنند نیز افزود توصیه می‌شود تا مسافران بازگشت خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ تصادف در محورهای مواصلاتی کشور گزارش نشده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :