موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش

a/132997 :کد

دانشگاه؛

اعلام نتایج دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی‌کاربردی

  جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ — ۱۱:۴۸
تعداد بازدید : ۱۶۴   
 تحلیل ایران -اعلام نتایج دوره‌های کارشناسی دانشگاه علمی‌کاربردی

فهرست اسامی تعداد ۶۷ هزار و ۷۶۵ نفر از پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی (مهرماه ۹۶) اعلام شد.

به گزارش تحلیل ایران،بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده فهرست اسامی تعداد 67 هزار و 765 نفر از پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی (مهرماه 96) بر روی سایت سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ قرار گرفت.


مشرق نوشت: از تعداد 67 هزار و 765 نفر پذیرفته شده در این دوره ها تعداد 22 هزار و 381 نفر زن و تعداد 45 هزار و 384 نفر مرد هستند. به عبارت دیگر 33.03 درصد پذیرفته‌شدگان زن و 66.97 درصد پذیرفته شدگان مرد هستند.پذیرفته‌شدگان باید روز شنبه اول مهرماه امسال برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت نام و انتخاب واحد به سایت آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه کنند.پذیرفته‌شدگان باید در زمان‌های تعیین‌شده که در سایت دانشگاه مشخص شده است، با در دست داشتن مدارک لازم و برخی اطلاعاتی که در اطلاعیه‌ای که امروز به همراه فهرست اسامی آنها منتشر می‌شود، برای ثبت نام به واحدهای قبولی خود مراجعه کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :