موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش

a/133049 :کد

پیام مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران؛

فکر کردن مهمترین مهارت مورد نیاز در مدارس

  شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶ — ۲۰:۴۷
تعداد بازدید : ۱۶۰   
 تحلیل ایران -فکر کردن مهمترین مهارت مورد نیاز در مدارس

مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران در پیامی به مناسبت بازگشایی مدارس گفت: ما در مدرسه بیش از هر چیز نیاز داریم به فکر کردن و فهمیدن به عنوان زیربنایی‌ترین مهارت زندگی.

به گزارش تحلیل ایران، تسنیم نوشت: عباسعلی باقری مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران به مناسبت اول مهر و آغاز سال تحصیلی 96-97، پیامی را صادر کرد.در این پیام آمده است:‌

 

خدایا به سوی تو آمده‌ایم تا دریابی ما را، به سوی تو آمده‌ایم و از تو مدد می‌جوییم تا ما را یاری کنی که پیوسته در پی خشنودی تو باشیم.بارالها یاریمان نما که یاد بگیریم آنچه را تو می‌پسندی و  و دوری جوئیم از آنچه ناپسند توست. اول مهر آغاز مهربانی و مهرورزی، طنین دوباره زنگ مدرسه و نسیم خوش تعلیم و تربیت است.پروردگارا این آغاز را برایمان شروعی مبارک رقم زن، به لطف و کرمت ای مهربانترین مهربانان. ما در مدرسه بیش از هر چیز نیاز داریم به فکر کردن و فهمیدن  به عنوان زیربنایی‌ترین مهارت زندگی. یاریمان کن یاد بگیریم که نمی‌شود فکر نکرد و دانایی بدست نیاورد. ما نیاز داریم چگونه با هم زیستن و به تکامل رسیدن را فرا گیریم.


ما نیاز داریم علاوه بر کسب دانش، مهارت‌های مورد نیاز زندگی خدا محور که مایه حفظ عزت مان است را یاد بگیریم.اینجانب ضمن شادباش آغاز سال تحصیلی جدید، تقارن بازگشایی مدارس با شور و شعور حسینی این آموزگار اول درس شهادت و شهامت را به فال نیک گرفته و با گرامیداشت حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس، برای دانش آموزان عزیز و معلمین پر تلاش، دلسوز و مهربان از خالق بی‌همتا سلامتی، سربلندی و موفقیت مسئلت دارم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :