موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس شورای اسلامی

a/133068 :کد

برزگر:

سخنرانی رئیس‌جمهور در سازمان ملل سنجیده و حرف دل مردم بود

  یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶ — ۱۲:۰۱
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -سخنرانی رئیس‌جمهور در سازمان ملل سنجیده و حرف دل مردم بود

یک عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس سخنرانی رئیس‌جمهوردرمجمع عمومی سازمان ملل راسنجیده وبازتاب حرف مردم درصحنه بین‌المللی دانست وگفت که روحانی دراین سخنرانی به یاوه‌گویی‌های ترامپ ونتانیاهوپاسخ خوبی داد.

به گزارش تحلیل ایران،شهروز برزگر  با اشاره به سخنرانی رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: رئیس‌جمهور بعد از سخنرانی ترامپ به اظهارات سنجیده‌ای پرداخت که توانست حرف دل مردم ایران را به گوش جهانیان برساند که بازتاب خوبی در داخل و صحنه بین‌المللی داشت.


وی افزود: در شرایطی که ترامپ به عنوان سخنگوی رژیم صهیونیستی اظهاراتی سخیف و دور از شأن یک رئیس‌جمهور را مطرح کرد و به نوعی چهره واقعی آمریکا را نشان داد، نتانیاهو نیز یاوه‌هایی را به زبان آورد که بیش از این نیز از چنین فردی انتظار نمی رفت. دکتر روحانی در چنین شرایطی پشت تریبون مجمع عمومی سازمان ملل حاضر شد و بعد از طرح موضوعات مدنظر همچون رساندن پیام صلح به نمایندگی از ملت بزرگ ایران به دنیا پاسخ نتانیاهو و ترامپ را نیز داد.


برزگر ادامه داد: در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی رئیس‌جمهور آمریکا تنها نشان از سیاست‌های خصمانه این کشور و انزوای بیش از پیش آمریکا داشت و در مقابل، سخنرانی رئیس‌جمهورمان پیام صلح جهانی را به همه مخابره کرد که امیدواریم این روند به همین منوال ادامه پیدا کند.این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین تاکید کرد: آقای روحانی به عنوان رئیس‌جمهور کشوری سخن گفت که در آن دموکراسی برقرار است و همه ارکان حاکمیت به صورت مستقیم و غیرمستقیم انتخاب می‌شوند.


وی افزود: در چنین شرایطی ترامپ اظهاراتی سخیف را نسبت به ایران مطرح می‌کند که همه ریشه در چهره خشن و شیطانی آمریکا دارد که دیگر همه به آن پی برده‌اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :