موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/133247 :کد

طبق گزارش؛

کریمی با پیامک استعفا داد

  چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۶ — ۲۲:۱۳
تعداد بازدید : ۴۹۴   
 تحلیل ایران -کریمی با پیامک استعفا داد

مالک باشگاه نفت گفت: کریمی قبل از بازی با سپاهان از طریق یک پیامک استعفا داد و چون او یک مربی حرفه‌ای است به تصمیمش احترام می‌گذاریم.

به گزارش تحلیل ایران، حمیدرضا جهانیان در گفت‌وگو با میزان،در رابطه با استعفای علی کریمی از سرمربیگری تیم نفت طلائیه اظهار داشت: کریمی قبل از بازی با سپاهان پیامک زد و گفت دیگر پس از بازی با سپاهان به همکاری با باشگاه ادامه نمی‌دهد و ما هم چون او مربی حرفه‌ای است به تصمیمش احترام می‌گذاریم.

 

وی افزود: ما در حال مذاکره با چند گزینه خارجی هستیم که با یکی از گزینه‌ها مذاکرات جدی‌تری داشته‌ایم و تا 48 ساعت آینده تکلیف سرمربی جدید تیم مشخص خواهد شد.مالک باشگاه نفت در مورد بر طرف شدن مشکلات این باشگاه خاطرنشان کرد: ما در مورد مشکلات مالیاتی جلساتی را برگزار کرده و این مشکلات را حل کرده‌ایم. از طرفی پرداختی‌های بازیکنان را به طور میانگین 25 درصد رساندیم. همچنین با کار گروهی که داریم بخش عمده‌ای از بدهی‌های گذشته را پرداخت یا تعیین تکلیف کرده‌ایم و در مورد طلب بازیکنانی مانند بیرانوند که سنگین‌تر بوده جلساتی را برگزار کرده و در آینده‌ای نزدیک این مشکل را نیز برطرف خواهیم کرد ضمن اینکه به عنوان بخش خصوصی طبق تعهداتی که داریم طی چند ماه آینده و قبل از سال جدید همه تعهداتی که مربوط به گذشته بوده را تعیین تکلیف و پرداخت می‌کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :