موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/133409 :کد

مرگبارترین کشتار مسلحانه آمریکا؛

افزایش تعداد قربانیان تیراندازی لاس وگاس

  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ — ۲۰:۱۲
تعداد بازدید : ۲۵۰   
 تحلیل ایران -افزایش تعداد قربانیان تیراندازی لاس وگاس

کلانتر لاس وگاس دقایقی پیش اعلام کرد که تاکنون بیش از ۵۰ نفر در جریان تیراندازی امروز کشته و بیش از ۲۰۰ نفر مجروح شده اند.

به گزارش تحلیل ایران، تیرانداز این حادثه استیفن پدوک (Stephen Paddock) 64 ساله است که از اهالی جنوب ایالت نوادا بود و در لاس وگاس سکونت داشت.

 

ایرنا نوشت: فرد مذکور ساعاتی پیش از طبقه سی و دوم هتل ماندالای بی (Mandalay Bay) به شرکت کنندگان کنسرت فضای باز مجاور تیراندازی کرد و سرانجام در تیراندازی ماموران پلیس کشته شد. پلیس به همراه جنازه وی تعدادی سلاح نیز کشف کرد. پلیس با رد تروریستی بودن این ماجرا اعلام کرد که احتمال ندارد تیرانداز دیگری در این حادثه دست داشته باشد.کلانتر لاس وگاس اعلام کرد که آمار مذکور هنوز نهایی نشده و ماموران به دنبال زن آسیایی تبار 62 ساله ای هستند که به نظر می آید همراه پیرمرد تیرانداز بوده باشد.


به گزارش رسانه های آمریکایی، با توجه به تیراندازی مرگبار پارسال باشگاه شبانه اورلاندو که به مرگ 49 نفر انجامید، اکنون تیراندازی لاس وگاس مرگبارترین کشتار مسلحانه در تاریخ آمریکا می باشد.دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا دقایقی پیش در توییتی تیراندازی لاس وگاس را وحشتناک خواند و با مجروحان و خانواده های قربانیان همدردی کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :