موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/133534 :کد

طبق گزارش؛

پیام خانواده جوان مقتول مهابادی به مردم

  پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ — ۱۱:۱۰
تعداد بازدید : ۳۰۰   
 تحلیل ایران -پیام خانواده جوان مقتول مهابادی به مردم

خانواده برمکی، جوان مقتول مهابادی در پیامی ضمن تشکر و قدردانی از تلاشهای دادگستری و نیروی انتظامی، مردم را به آرامش دعوت کردند .

به گزارش تحلیل ایران، تابناک نوشت: به دنبال پخش پیامی در شبکه های مجازی مبنی بر تجمع مردم شهر مهاباد صبح پنج شنبه مقابل دادگستری به منظور نشان دادن حس همدردی با خانواده برمکی (مقتول) و رسیدگی هرچه سریعتر به مسئله قتل و قصاص عاملان قتل جوان مهابادی،خانواده برمکی جوان مقتول مهابادی در پیامی ضمن تشکر و قدردانی از تلاشهای دادگستری و نیروی انتظامی، مردم را به آرامش دعوت کردند.

خانواده صادق برمکی خطاب به مردم با فرهنگ مهاباد با بیان اینکه حادثه تلخ کشته شدن صادق، قلب ها را به درد آورده و دیدگان را اشکبار ساخت نوشتند: هرچند غم از دست دادن فرزندمان بسی گران و جانکاه است ولیکن آنچه از ابراز همدردی در چند روز گذشته از مردم مهاباد و مسئولان دیدیم باعث گردید غم از دست دادن فرزندمان تا حدودی تسکین یابد.

خانواده برمکی در ادامه ضمن تشکر از احساس همدردی و شرکت در مجلس ختم آورده است : همچنین تشکر از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی و دادگستری که با تلاش های خود در پیگیری موضوع باعث دلگرمی ما شدند ضمن دعوت مردم عزیز و شهروندان فهیم مهابادی به حفظ آرامش، از دستگاه قضایی تقاضا داریم در اسرع وقت و با قاطعیت با موضوع برخورد نماید تا شاهد تکرار چنین فجایعی در آینده نباشیم.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :