موضوعات ‌مرتبط: سیاسی آسیا،خاورمیانه

a/133647 :کد

لبنان یک تیم جاسوسی وابسته به موساد را بازداشت کرد

  یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ — ۰۷:۲۷
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -لبنان یک تیم جاسوسی وابسته به موساد را بازداشت کرد

نیروهای امنیتی لبنان یک تیم جاسوسی وابسته به سازمان صهیونیستی موساد را که در حال جمع آوری اطلاعات از مقاومت بودند، بازداشت کردند.

به گزارش تحلیل ایران،شعبه اطلاعات امنیت عمومی لبنان طی روزهای گذشته این تیم جاسوسی را به خاطر ارتباط با رژیم صهیونیستی و جاسوسی برای موساد بازداشت کرده است.این گروه متشکل از سه فرد لبنانی بود که در منطقه بین برج البراجنه و دیر قوبل فعالیت می‌کرد.روزنامه الاخبار گزارش داد، نیروهای امنیتی دو نفر از این افراد را در برج البراجنه بازداشت کردند و شامگاه جمعه نیز نفر سوم در شهرک دیر قوبل دستگیر شد.


یکی از این افراد به جاسوسی برای موساد اعتراف کرده است. یکی دیگر از آن‌ها نیز که معلم است، در اظهاراتی عجیب گفته که برای سرگرمی در حال جاسوسی و ارتباط با دشمن صهیونیستی بوده است.هر سه جاسوس بازداشت شده لبنانی هستند که یکی از آن‌ها از ساکنان بقاع، یکی از جنوب و دیگری هم که مسئول این گروه بوده، در فلسطین اشغالی زندگی می‌کند.به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، کسانی که به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی در لبنان دستگیر شده‌اند، همگی در حال جمع‌آوری اطلاعات مهم از مقاومت و عناصر و پایگاه‌های آن بوده‌اند.

                               

جاسوسی     لبنان     رژیم صهیونیستی            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :