موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/13365 :کد

0

آمادگی کمیسیون ویژه برجام مجلس برای استماع نظرات آمانو

  ﺳﻪشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ — ۰۹:۵۵
تعداد بازدید : ۱۷۲   
 تحلیل ایران -آمادگی کمیسیون ویژه برجام مجلس برای استماع نظرات آمانو

رئیس کمیسیون ویژه برجام مجلس از آمادگی این کمیسیون برای استماع نظرات آمانو دبیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره توافق هسته‌ای خبر داد.

رئیس کمیسیون ویژه برجام مجلس از آمادگی این کمیسیون برای استماع نظرات آمانو دبیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره توافق هسته‌ای خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ، علیرضا زاکانی رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام مجلس شورای اسلامی در ابتدای سخنان خود در نشست صبح امروز (سه‌شنبه) کمیسیون متبوعش اعلام کرد: با توجه به خبر روز گذشته آقای دکتر صالحی مبنی بر آمدن آقای آمانو به تهران طی چند روز آینده، کمیسیون ویژه برجام مجلس آمادگی دارد با صلاحدید دولت و هماهنگی و دعوت وزارت امورخارجه و سازمان انرژی اتمی در یکی از جلسات استماع خود میزبان آقای «یوکیو آمانو» دبیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی باشد تا حساسیت نمایندگان ملت غیور ایران اسلامی درباره نحوه بازرسی‌ها و به اصطلاح راستی‌آزمایی‌های بازرسان آژانس مستقیماً با وی مطرح شود.

وی افزود: اینکه سابقه بازرسی آژانس در ایران منفی است و بسیاری از اطلاعات محرمانه فنی و دانشمندان ما از سرویس‌های جاسوسی بیگانه سردرآورده است.

رئیس کمیسیون ویژه برجام همچنین تأکید کرد: از آنجا که آقای «آمانو» دبیرکل یک نهاد بین‌المللی مدعی بی‌طرفی و کار غیرسیاسی است، خوب است برای اثبات این ادعا علاوه بر حضور در کنگره آمریکا، به مجلس ایران هم بیاید و پاسخگوی سؤالات نمایندگان مردم ایران نیز باشد و از نزدیک با نقطه‌نظرات اعضای کمیسیون ویژه بررسی برجام آشنا شود.

منبع : فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :