موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/133789 :کد

شاگردان کی روش در مسیر جام جهانی؛

ملاقات ایران و روسیه در شهر جام جهانی

  ﺳﻪشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ — ۱۹:۱۴
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -ملاقات ایران و روسیه در شهر جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران امشب با میزبان جام جهانی فوتبال در شهر قازان رودررو خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از صدا و سیما، شاگردان کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی دوستانه خود پس از صعود به جام جهانی 2018 در قازان روسیه میهمان تیم ملی فوتبال روسیه خواهد بود.


ملی پوشان ایران که هفته گذشته در اولین بازی دوستانه خود توگو را مغلوب کردند امشب و از ساعت 19:30 در ایستگاه دوم بازیهای دوستانه خود، با روسیه میزبان بازی خواهند کرد که این رویارویی برای هر دو تیم اهمیت زیادی دارد. روسیه تیمی است که به دلیل میزبانی در مرحله انتخابی جام جهانی حضور نداشت و بدون شک بازی مقابل بهترین تیم آسیا برایش اهمیت فراوانی دارد. شاگردان استانیسلاو چرچسوف که روز شنبه توانستند با نتیجه 4 _ 2 کره جنوبی را مغلوب کردند امشب انگیزه های زیادی دارند تا مقابل ایران قدرت خود را به رخ بکشند البته بازیکنانی مانند عزت الهی و آزمون در لیگ روسیه باعث شده تا همسایه شمالی ایران شناخت خوبی از فوتبال ما داشته باشد.


سرمربی روسیه در نشست خبری پیش از بازی مقابل ایران گفت: ایران از مربی بادانشی سود می برد و کی روش نشان داده قابلیت های فراوانی دارد و ما می دانیم بازیکنان ایران از لحاظ فنی و تاکتیکی شرایط خوبی دارند و با اقتدار توانستند به جام جهانی صعود کنند که این مهم کار ما را سخت خواهد کرد. البته بازی با ایران می تواند به ما کمک فراوانی کند و ما همه تلاشمان را انجام می دهیم که در این بازی سربلند شویم. کارلوس کی روش هم در نشست خبری پیش بازی مقابل روسیه گفت: جایگاه شصت و چهارم روسیه در رنگینگ فیفا جنبه سرگرمی دارد. البته ما خوشحال هستیم که به روسیه آمده ایم و مقابل آنها بازی می کنیم زیرا بازی کردن با تیم های پرقدرت اروپایی باعث می شود که ما چیزهای زیادی یاد بگیریم و این شرایط را برای حضور ما در جام جهانی بهتر خواهد کرد.


فدور اسمولوف، الکسی میرانشوک،رائوش ،ولادیمیر بیستروف و الکساندر کرژاکوف از سرشناس ترین بازیکنان روسیه هستند.ولادیمیر لئونوف، وزیر ورزش جمهوری تاتارستان هم درباره بلیت‌فروشی این بازی گفت:تا کنون ۲۳ هزار بلیت برای این بازی به فروش رفته و این درحالی است که ظرفیت ورزشگاه قازان آرنا ۴۵ هزار نفر است انتظار میرود تا 30 هزار بلیت در نهایت به فروش برسد.

بازی دوستانه تیمهای روسیه و ایران ساعت 19:30 در قازان آرنا جمهوری تاتارستان روسیه انجام میشود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :